Ana Sayfa Hakmar Aktüel Kataloğu 12 Mart 2019 36 Görüntüleme

Hakmar 14 Mart 2019 Aktüel Kataloğu

İndirim ve güncel kampanyaların yer aldığı muhteşem Hakmar 14 Mart 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Hakmarda bu hafta indirimler göz dolduracak. Tüm haftalık ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz indirim broşürü resmi web sitesi üzerinden paylaşıldı. İçerik olarak her türlü ürünün yer verildiği Hakmar 14 Mart 2019 Aktüel Kataloğunda tüm ürünleri indirimli olarak satın alabileceksiniz. Hakmar mağazaları bu hafta yepyeni bir kampanya daha imza atıyor. Evinizin veya sizin bir çok eksiğinin giderileceği perşembe günü fırsatlar adeta çoşturulmuş. Hakmar marketleri sayesinden pek çok tüketici rahat nefes alacak. Aylık bütçenizi korumanız için büyük indirimler uygulanan hakmar aktüel raflarını sizlerde bu perşembe ziyaret edebilirsiniz.

14 mart 2019 perşembe günü itibari ile hakmar mağazalarına gelecek olan aktüel fırsatlar ortaya çıkmaya başladı. Kataloğumuzun içeriğine baktığımızda ev hanımlarının çok fazla yakından ilgilendiği mutfak ürünleri ve züccaciye malzemelerinin yoğunluğunu görüyoruz. Ayrıca baharın gelmesi ile bahçe düzenlemesi yapmak isteyen müşteriler bu hafta yapılan kampanyadan yararlanabilirler. Hakmar marketleri her zaman vatandaşın yanında olarak ucuz fiyat kaliteli ürün politikasını sürdürmektedir. Bu sayede tüm takipçilerini her daim korumaktadır. Dar gelirli ailelerin her hafta merakla beklediği indirim broşürüne göz atmalısınız.

Hakmar 14 Mart 2019 Fiyat Listesi

Hakmara gelecek olan tekstil ürünleri ise yine uygun fiyatlardan satışa çıkarılacak ürünler arasında yer almaktadır. Erkek ve bayan giyim ürünleri, ayakkabı ve terlikler bu ürünlerden sadece bir kaçı oluyor. Eviniz içinde tekstil ürünlerinin var olduğunu söylemeden geçmeyelim. Evde spor yapmak isteyenler için ise muhteşem bir set sizleri bekliyor. Yaz mevsimine fit bir vücut ile girmek isteyenler bu hafta hakmara kesinlikle uğramalıdır. Kazançlı ve rahat alışveriş ortamını her hafta size sunan hakmar mağazalarının indirim bülteninde gıda ürünlerinin de yer aldığı gözlerden kaçmıyor. Haftalık gıda ve bakliyat alışverişinizi de perşembe günü hakmara uğrayarak yapabilirsiniz. Aşağıdaki güncel hakmar kataloglarına göz atarak 14 mart günü hangi ürünleri satın alacağınıza karar verebilirsiniz.

Böylece sizler için hazırlanan Hakmar 14 Mart 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya yeni kampanyalar incelemesi ile Hakmar 21 Mart 2019 Aktüel Kataloğunda görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

hakmar 14 mart 2019 bay bayan spor ayakkabı

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.