Ana Sayfa Hakmar Aktüel Kataloğu 11 Aralık 2018 35 Görüntüleme

Hakmar 14 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu

Sevgililer günü özel konseptli ürünlerin bulunduğu Hakmar 14 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Hakmar mağazalarının güncel olarak yaptığı kampanyalar bu hafta tüm hızıyla devam ediyor. Marmara bölgesinde hizmet veren hakmar mağazaları orta ve dar gelirli ailelerin sıkça uğradığı marketler arasında yer alıyor. Müşterilerin yığın ilgi ve alakası ile karşılaşan market yetkilileri bu durumdan oldukça memnunlar, taze ve uygun fiyatları ile müşterilerin tercih ettiği hakmar marketlerinde geçerli olacak broşür Hakmar 14 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu oluyor. Peki ama bizleri 14 şubat hakmar kataloğunda neler bekliyor. Kampanya detayları için sayayına aşağı doğru kaydırınız.

Mehtap Tencereleri

Hakmar aktüel bülteni bu hafta 3 sayfa olarak yayına alındı. Ev hanımlarının çok yakından takip ettiği haftalık  hakmar broşürlerinde mutfak ve bir çok züccaciye ürünü yer alıyor. İhtiyaç sahipleri için çeşitli ürünler getiren hakmar marketlerinde en çok göze çarpan ürünler içerisinde Mehtap Tencereleri oluyor. Daha öncelerde de hakmara gelen ve çok beğenilen Mehtap ürünleri bu hafta sizin için aktüel raflarda yerini alacak. Mehtap Tencerelerinin özellikleri neler diye soracak olursanız? 5 kat iç dış kaplaması ile uzun yıllar sağlıkla kullanabilirsiniz. Isı geçirmeyen kulpları ve leke tuymayan yüzeyi ise kullanımda aşırı kolaylık sağlayacaktır. Granit kaplamalı olan Mehtap Tencereleri Bulaşık Makinesinde de rahatlıkla yıkanabilir. 4 farklı seçeneği ile Mehtap Tencereleri 14 Şubat tan itibaren hakmar marketlerinde satılacak.

Hakmar 14 Şubat 2019 Fiyat Listesi

[table id=22 /]

Giyim Ürünleri

Hakmar 14 Şubat 2019 aktüel ürünler kataloğunda giyim için ürünlerde yer alıyor. Soğuk havaların henüz geçmemiş olması münasebeti ile kendinize eşinize veya çocuğunuza uygun kıyafetleri 14 – 21 şubat 2019 tarihleri aralığında hakmar mağazalarında bulabilirsiniz. Ayrıca 14 şubat sevgililer günü nedeni ile eşlerinize veya sevgililerinize de katalogta bulunan ürünlerden seçip indirim günü satın alabilirsiniz. Daima ucuz fiyata satın ürünlerin bulunduğu Hakmar mağazaları her gün açtığı yeni şubeleri ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Böylelikle sizler için detaylı olarak incelemeye alınan Hakmar 14 Şubat 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya yeni kampanyaların olacağı Hakmar 21 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

hakmar 14 şubat 2019 giyim ürünleri

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.