Ana Sayfa Hakmar Aktüel Kataloğu 9 Mayıs 2019 35 Görüntüleme

Hakmar 16 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu

Büyük kampanyaların oluşturulduğu muhteşem fırsatların yer aldığı Hakmar 16 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Hakmar aktüel marketleri yeni indirim dönemine harika bir giriş yapıyor. Özellikle düşük bütçesi olan ailelerin çok işini gören indirimler bu hafta gıda bölümünde bi hayli hissediliyor. Marmara bölgesi ve çevresinde hizmet sunan mağaza 500 ‘ün üzerinde şubesi ile hizmet noktalarında çalışmalarına devam ediyor. Sadece gıda değil evinizin tüm eksikliklerini gidermek adına uğrayacağınız hakmar şubelerinde bir çok ihtiyacınız olan ürünü bulmanız mümkündür. peki ama bizleri bu hafta Hakmar 16 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğunda neler bekliyor? hakmarda bu perşembe hangi ürünler indirim reyonunda sergilenecek? 16 mayıs 2019 perşembe günü başlayacak olan hakmar aktüel indirimleri ne zamana kadar geçerli olacak? İşte aklınıza takılan ve cevap bulmak istediğiniz soruların cevaplarını sizler için aradık ve yayınlıyoruz.

16 mart günü hakmara gelecek olan malzemeler özellikle ev hanımlarının çok ilgisini çekecek. Küçük ev aletleri ve mutfak züccaciye ürünlerine ilgisi olan kadınlar için unutulmaz bir katalog günü hazırlanıyor. Elektrikli ev aletlerini dış piyasadan satın almak oldukça pahalı olabiliyor. Hakmar mağazaları sayesinde mutfaklarınız da mutlaka elinizin altında olması gereken küçük ev aletlerine düşük bütçe sahip olabileceksiniz. Alacağınız ürünler servis garantili ve orijinal firma ürünleridir. garantileri yetkili servisleri tarafından verilmektedir.

Hakmar 16 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

Kataloglarda son günlerde ki teknoloji ürün artışına gelecek olursak büyük mağazaların tek elinden çıkan teknolojik ürün satışı artık aktüel marketlerde de gerçekleşmektedir. Bu sebeple artık ihtiyaç sahipleri için televizyon, telefon, kulaklık, şarj aleti ve sayamadığımız daha bir çok elektronik ürün uygun fiyatlar ile aktüel marketlerde satılmaktadır. Dönem dönem gelen bu ürünler piyasa fiyatlarının altında satılmaktadır. Böylelikle yüksek fiyat diye daha önce alınmayan ve ertelenen ihtiyaçlarınızı satın alabilirsiniz. Perşembe günleri indirimlerin ilk günü olduğundan mağazada yoğunluk olabilir. Sabah erkenden uğrayarak satın alacağınız ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Böylelikle sizler için geçerli olan güncel Hakmar 16 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinin son bölümüne geldik. Haftaya yeni ürünler ile donatılacak olan Hakmar 23 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

hakmar 16 mayıs 2019 bay nubuk ayakkabı

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.