Hakmar 2 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu

Vatandaşın yüzünü güldürecek olan süper indirim fırsatları ile donatılmış Hakmar 2 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

2007 yılından bu yana hizmet veren hakmar mağazaları her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Yaklaşık 12 yıldır İstanbul ve çevresinde indirimleri müşteriler ile buluşturan süper market şube sayısını ve indirim yaptığı ürünlerin sayılarını arttırıyor. Mayıs ayının ilk kampanyalarının gerçekleşeği ve gün yüzüne çıkacağı Hakmar 2 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğunda bakalım neler var? Hakmarda bu hafta hangi ürünler kampanyaya dahil edildi. 2 mayıs perşembe günü başlayan hakmar indirim günleri ne zaman son bulacak? Cevaplara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yeni haftaya ait güncel hakmar broşüründe eviniz ve kişisel olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanımla geliyor. Özellikle teknoloji ürünlerinde ki yenilikleri ve getirdiği ürünler ile takipçilerini sevindiren mağaza indirimleri ile gözleri dolduruyor. sadece marmara bölgesinde hizmet veriyor olması ne kadar üzücü olsa da genişleyen şube ağı ve ulaştığı müşteriler düşünüldüğünde her geçen zaman büyüdüğünü ve geliştiğini görmekteyiz. Dönemlik olarak alışveriş fırsatlarının sunulduğu mağazada mayıs ayı ile beraber sizleri süper ürünler beklemektedir. teknolojik fırsatlarında devamlı takipçilerin istekleri doğrultusunda olduğunu ve istenen tüm ürünlerin hafta, hafta geldiğini belirtelim. Sizlerinde istediği ürünler var ise yorum olarak belirtebilirsiniz. Aileniz ile beraber keyifli alışverişler dileriz.

Hakmar 2 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

Ürün AdıFiyatı
Akel Davul Fırını119,95 TL
Evoks Yaldızlı Porselen Tabaklı Çay Set39,95 TL
CVS Digital Mutfak Terazi29,95 TL
Zemzem Seti39,95 TL
Paşabahçe Servis Tabağı11,95 TL
Desenli Sürahisi17,90 TL
Rooc Mutfak Gerekçeleri4,95 TL
Bıçak 3'lü6,50 TL
Decorev Sunum Tepsi14,95 TL
Bisiklet 20 Jant299,00 TL
Anne Yanı Bebek Yatağı59,95 TL
Taşıma Ve Ana Kucağı99,00 TL
Bay Spor Ayakkabı29,95 TL
Bay Bayan Terlik8,95 TL
Bay Bayan Alt Eşofman19,95 TL
Oyuncak Akrobasi Araba Seti29,95 TL
Paspas Kaymaz Taban12,95 TL
Bayan Slip9,95 TL
Paspas Ayak İzli7,95 TL

Hakmar aktüel ürünleri bu hafta ayrıca ev hanımları için özel bir yere sahip olacak. Ev tekstil, dekorasyon ve züccaciye ürünlerinin çeşitlerine gözleriniz inanamayacak. Özete söylemek gerekirse tüm hakmar indirimlerini hesaplı olarak satın alabileceksiniz. Düşük bütçeli aileleri daima düşünen ve onların lehine ürünler sunan mağazanın bu davranışları halk tarafından memnuniyet ile karşılanmaktadır. Müşterilerine verdiği değeri görünce anadolunun diğer illerinde yaşayan vatandaşlarda bulunduğu yerlere hakmar şubesinin açılmasını ve bu fırsatlardan faydalanmak istediğini belirtiyorlar. 2 mayıs günü hakmara gelecek olan ürünler içerinde evinizin gıda ihtiyaçlarını da görebilirsiniz. Enflasyon ile mücadele programında yer alan süper market tüm reyonlarında günlük indirimler uygulamaktadır.

Böylelikle sizler için hazırlanan özel indirimli Hakmar 2 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya yeni ürünlerin olacağı Hakmar 9 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğunda görüşmek üzere…

Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

hakmar 2 mayıs 2019 akel davul fırın

Yorum Bırakın