Ana Sayfa Hakmar Aktüel Kataloğu 11 Haziran 2019 24 Görüntüleme

Hakmar 20 Haziran 2019 Aktüel Kataloğu

Avantajlı ürünlerin ayağınıza kadar geldiği Hakmar 20 Haziran 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Hakmar mağazaları büyük kampanya gününe ait indirimleri listelemeye ve bugünde yapacak olduğu indirimleri sizlerin bilgisine sunmaya başladı. Kaliteli taze ürünleri sizler için satan market yapılan alışverişlerde en çok beğenilen marketler arasında olmayı başarıyor. Çeşit çeşit ürün seçenekleri ile süpermarketler arasında da kendi yerini koruyan mağazanın bu hafta neler getireceği büyük merak konusu idi. Sosyal medya üzerinde dolaşan bazı sorular işe şöyle; Hakmar 20 Haziran 2019 Aktüel Kataloğu ile beraber bizleri neler bekliyor? Hakmarda bu hafta indirimli ürünlerin içinde neler olacak? 20 haziran perşembe günü start alan indirim günü ne zaman sonra erecek? Sizlerde aklınıza takılan soruları bizimle yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz?

Hakmar aktüel ürünleri ile müşteriler bu hafta da istediğini ve beklediğini bulacak. Hemen, hemen her hafta inanılmaz indirimde ve kalitede ürünler satan mağaza geçmişten günümüze müşterilerin beğenisini toplamış. Özellikle taze manav reyonunda sebze ve meyveleri en güzel hali ile müşterilere sunuyor. vatandaşların semt pazarları dahi olsa yine manav alışverişlerini hakmar marketlerinden yapmaktadır. Sebebi sorulduğunda ise kendi elleri ile seçtikleri ve taze ürünlerin olması gösteriliyor. Kampanyalı ürünleri perşembe günü sunan market aynı zamanda salı günlerine özel de indirim fırsatları sunmaktadır. Hal böyle olduğu için vatandaşlar devamlı alışverişlerini hakmar mağazalarından yapmaktadır.

Hakmar 20 Haziran 2019 Fiyat Listesi

Sosyal medya üzerinde yaptığımız hakmar paylaşımlarına oldukça olumlu geri dönüşler almaktayız. Takipçiler kendi şehirlerinde de hakmar marketlerinin şube açmasını istiyorlar. Abartısız bunu takipçilerin 10/7’si istemektedir. Hakmar marketlerinden ise bu konu ile alakalı herhangi bir olumlu dönüş yapılmamıştır. Şuan sadece marmara bölgesinde satış yapan market umarız yakın zamanlarda anadolu ya da açılır. Bu özel indirim ve kampanyalardan daha fazla vatandaş faydalanır. Zira süper marketin yaptığı indirimler diğer aktüel marketlere nazaran bazen daha fazla olabiliyor.

Böylece sizler için özen içinde sunulan Hakmar 20 Haziran 2019 Aktüel Kataloğunun son bölümüne geldik. Haftaya yeni ürünlerin olacağı Hakmar 27 Haziran 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında ilerlemek için resimlerin üzerine tıklayın[/alert-success]

hakmar 20 haziran 2019 gold çelik termos

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.