Hakmar Aktüel Kataloğu

Hakmar 21 Mart 2019 Aktüel Kataloğu

Yeni haftaya ait muhteşem fırsatların yer aldığı Hakmar 21 Mart 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Hakmarda yeni haftaya ait ürünler tezgahlara inmeye başladı. Hakmar mağazaları kurulduğundan bu yana kaliteyi devamlı uygun fiyattan sunmaya devam ediyor. Halkın her kesimini kucaklayan market şuan sadece marmara bölgesinde hizmet vermektedir. Her geçen gün büyüyen şube yapısı ile her mahalleye hizmet götürmeye çalışmaktadır. Peki ama diyeceksiniz bizleri Hakmar 21 Mart 2019 Aktüel Kataloğunda neler bekliyor? Bu hafta hakmarda fırsatlar hangi ürünleri kapsıyor? Hakmar aktüel ürünleri hangi tarihler arasında geçerli olacak? 21.3.2019 hakmar aktüel bülteni içerisinde ki ürünlerin satış fiyatları nelerdir? Aklınıza takılan tüm sorulara buradan cevap bulabilirsiniz. İndirim ve kampanyaların adresi olan hakmar mağazaları bu perşembe sizleri alışverişe bekliyor.

Kawai Büyük Boy Izgara Tost Makinesi

Hakmar marketlerinin bu hafta ki indirim fırsatları içerisinde ailece kahvaltı yaparken kullanım sağlayabileceğiniz harika bir ürün yer alıyor. 21 mart 2019 perşembe günü hakmara kawai büyük boy ızgara tost makinesi geliyor. Ürünümüzün teknik özelliklerine baktığımızda 1800 watt gücünde olduğunu görüyoruz. 180 derece açılabilen gövde yapısı ile 6 adet tost ekmeğini bir anda hazırlayabileceksiniz. Yanmaz yapışmaz plaka yüzeyleri ile kawai büyük boy ızgara tost makinesinin temizliği de çok kolay yapılıyor. 3 kademeli ısı ayar düğmesi ile istediğiniz sıcaklıkta tost pişirebilirsiniz. Yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen gövdeli kawai büyük boy ızgara tost makinesi bu hafta hakmarda sadece 89,95 TL.

Hakmar 21 Mart 2019 Fiyat Listesi

[table id=66 /]

Arzum Speedmix Blender Set

Tasarruflu alışverişin adresi hakmar marketlerinde bu hafta ev hanımlarının kullanımı için Arzum Speedmix Blender Set geliyor. 600 watt gücü ile mutfakta harikalar yaratmanızı sağlayacak Speedmix Blender Set’in elektrik tüketimi minimum seviyelerdedir. Paslanmaz çırpma telleri ısıya dayanıklı olduğundan sizlere uzun yıllar hizmet edecektir. Kaymayı önleyen tabanı ile ürünümüzü istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. 3 yıl firma tarafından garanti altına alınan Speedmix Blender Set 21 mart 2019 perşembe günü hakmarda 119,95 tl’den satılacak.

Böylece sizler için mükemmel fırsatların yer aldığı Hakmar 21 Mart 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinin sonuna geliyoruz. Haftaya Hakmar 28 Mart 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

hakmar 21 mart 2019 bay bayan giyim ürünleri

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com