Ana Sayfa Hakmar Aktüel Kataloğu 16 Mayıs 2019 21 Görüntüleme

Hakmar 23 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu

Binlerce vatandaşın heyecan içerisinde beklediği Hakmar 23 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Hakmar mağazaları indirim ve süpriz kampanyalar ile dolu aktüel kataloğunu sosyal medya üzerinden paylaştı. İnanılmaz içerikler ile bizleri buluşturacak olan mağazanın geçmiş dönemde ki indirimlerine baktığımızda büyük kampanyaların geleceğiniz umut ediyoruz. Her hafta kendini bir adım öteye taşıyarak ve kampanyalarını geliştirerek daha fazla müşteriye hitap eden süper marketin indirim reyonları bu hafta tam size göre olacak. Peki ama bu kadar adından söz ettiren Hakmar 23 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğunda hangi ürünler yer alacak? Hakmar aktüel ürünleri kampanyalarında hangi ürün kaç paradan satılacak? 23 mayıs perşembe günü hakmara gelecek ürünler ne zamanda kadar indirim raflarında duracak? Merak edilen tüm soruların cevaplarını hakmar aktüel indirim incelemesinde bulabilirsiniz.

Hakmar mağazalarının gün geçtikçe büyümesi ve her geçen haftada yeni şube açması ile daha fazla vatandaşa ulaşması hem indirimli ürün satın almak isteyen vatandaş için hemde ülkemizin istihdamı için önemli yer kaplamaktadır. Haftanın 7 günü açık olan mağaza dur durak bilmeden müşterilerine hizmet etmek için çalışıyor. Güler yüzlü personelinin sayesinde kolay alışveriş ortamı oluşuyor. Güvenle alışveriş yapabileceğiniz mağaza 551. şubesini Kocaeli’de açıyor. Açılışa özel indirim ve kampanyalar için hakmar mağazasının resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hakmar 23 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

Hakmarda bu hafta sergilenen ürünler içerisinde ramazan ayında olmamızdan dolayı bir çok gıda ürün çeşidi bulunmaktadır. Sevdikleriniz ile beraber tüketmek için hazırlayacağınız lezzetli yemeklerin ve tatlıların malzemelerini uygun fiyat ile hakmardan satın alabilirsiniz. kaliteyi ucuza satın almak isteyenlerin buluşma noktası olan mağaza indirim günleri ayrıca kalabalık olmaktadır. Hafta sonuna özel veya haftanın her hangi bir gününü de mağaza yetkilileri sizler için halk günü olarak belirleyip süpriz indirimlerle  karşılaşabilirsiniz. Uzun yıllardır hizmet veren süper marketin güncel kataloğuna ve fiyat listesine isterseniz bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Böylelikle sizler için önemle hazırlanan ve incelemesi yapılan Hakmar 23 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Önümüzde ki hafta yayında olacak Hakmar 30 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

hakmar 23 mayıs 2019 premier vücut analiz baskülü

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.