Ana Sayfa Hakmar Aktüel Kataloğu 16 Nisan 2019 21 Görüntüleme

Hakmar 25 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu

Benzersiz fırsatların bir araya gelip müşteriler ile buluşacağı Hakmar 25 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Hakmar marketleri güncel olarak indirimlerini sürdürmeye ve müşterilerine uygun fiyatlı ürünler sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta bazı mağazalarında yıl dönümü dolayısıyla bir çok üründe indirim sunmuştu. Ben editörünüz olarak bu fırsata erişebildim. Hafta sonu gittiğim bir hakmar marketlerinde büyük indirimler ile karşılandım. Gerçekten bu kadar büyük kampanyayı daha önce hiç bir markette görmemiştim. Hakmar mağazaları yaptığı bu hareket ile diğer aktüel marketlere örnek olabilir. Her neyse biz konumuza geçelim. Bu hafta merakla beklenen Hakmar 25 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunda neler yer alıyor? Hangi ürünler bu hafta hakmar aktüel broşürüne girecek? Nisan 2019 ayının son kataloğu olan 25 nisan market bülteni hangi tarihe kadar geçerli olacak? Sorularınızın cevapları için sayfayı aşağı doğru kaydırınız.

Vatandaşın indirimli ürün arayışı sürerken hakmarda bu hafta tam bütçenize göre fırsatlar yer alıyor. Her ailenin alışveriş yapabileceği süpermarkette tüm reyonlar siz değerli müşteriler için dolacak. Hesaplı ve kaliteli alışverişler için yapmanız gereken tek şek paylaşılan güncel hakmar aktüel bültenine göz atmak. Ardından indirim günü belirlediğiniz ürünleri uygun fiyat ile satın almak. Evinize, işyerinize en yakın mağazaya uğrayarak istediğini ürünleri satın alabilirsiniz. Uyaralım hakmar mağazaları sadece marmara bölgesinde hizmet vermektedir. her geçen gün şube ağını genişleten mağaza umuyoruz ki yakında tüm Türkiye’ye yayılacak ve indirimleri tüm vatandaşlara sunacaktır.

Hakmar 25 Nisan 2019 Fiyat Listesi

Müşterileri ile güçlü bağlara sahip olan mağaza her geçen gün daha fazla yerde şube açarak daha fazla insana indirim ulaştırıyor. Sosyal medya üzerinden yapılan yorumlarda anadolu da başlayan vatandaşlar hakmar marketlerinin kendi bölgelerine de açılmasını talep ediyor. Mağazadan henüz resmi bir açıklama yapılmamışken her vatandaşın bu indirimlerden faydalanmasını isteriz. Gündelik alışverişlerinizin yanı sıra aylık ihtiyaçlarınızı da hakmardan tamamlayabilirsiniz. Güler yüzlü ve yardım sever personelleri ile alışveriş artık size daha konforlu gelecek.

Böylece sizler için detaylı olarak incelenen Hakmar 25 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya Hakmar 2 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

hakmar 25 nisan 2019 fantom süpürge pratik speedy

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.