Hakmar Aktüel Kataloğu

Hakmar 30 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu

Bu hafta sizler için hakmar mağazacılığın açtığı 518. şubesinin indirimlerini Hakmar 30 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu ismi ile yayınlayacağız.

Hakmar marketleri siz müşterileri için durmadan her yerde şube açmaya devam ediyor. Marmara bölgesinde 517 adet şubesi bulunan hakmar marketleri 518’incisini derince kocaeli’de açıyor. Uygun fiyat politikası ile marmara bölgesinde ki müşterilerini bi hayli memnun eden hakmar aktüel ürünlerini Türkiye’nin 4 bir yanında görmek dileğiyle. Bu hafta burada Hakmar 30 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu incelemesine tanık olacaksınız.

Hakmar Aktüel Genel İhtiyaç Ürünleri

Hakmar’da bu hafta 5 farklı hız kademesine sahip olan, paslanmaz çelik çırpıcılı, dikey konumda kullanım sağlayan, hafif ve pratik tasarımlı Sinbo El Mikseri 29,90 TL. 240 watt gücünde, özel seramik tabanı ile ayarlanan buhar gücü, ayrıca çok buharlı, kireçlemeyi önleyen sistemli Arzum Olivya Seramik Tabanlı Ütü 59,90 TL. Buhar geçiren ve geniş monoblok sac tablalı, rahatça ütü yapabilmeniz için geliştirilen sac ütülük, ısıya dayanıklı kumaştan imal edilen Ütü Masası 59,90 TL. Desenli Sarina Cam Sürahi 3,95 TL. 12 parçadan oluşan May Liz Çay Seti 14,90 TL.

Hakmar Aktüel Kırtasiye Ürünlerini Yayınlandı.

Özellikle bayanların çok yakından takip ettiği hakmar fırsatlarında indirimler bununla sınırlı değil 40 ile 44 numara aralığında Bay Keten Ayakkabı 7,95 TL. Tatillerde kullanım için çekçekli Seyahat Çantası 49,95 TL. Hakmar aktüel ürünler kataloğunda tabiki çocuklarda unutulmadı. Minikler için Zekalarını geliştirecek olan Hafıza Kart Oyunları 3,95 TL. 5’li Oyuncak Çıngırak Seti 8,95 TL. Kaymaz tabanlı, Emniyet kemeri sayesinde maksimum güvenlikli ve farklı renk seçenekleri ile Mama Sandalyesi 39,95 TL.

Böylece sizler için Hakmar 30 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğuna göz attık. Ayrıntılı inceleme için aşağıdaki broşür sayfalarına bakabilirsiniz. Haftaya Hakmar 6 Eylül 2018 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

 

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com