Ana Sayfa Hakmar Aktüel Kataloğu 24 Mayıs 2019 41 Görüntüleme

Hakmar 30 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu

Mayıs ayının sonuna yaklaşırken bu ayın en çok konuşulan ürünlerinin yer aldığı Hakmar 30 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Kalite asla tesadüf değildir. Hakmar mağazaları kısıtlı şubeleri ile İstanbul ile ve çevresinde müşterilerine hizmet vermektedir. Yaptığı kampanya ve indirimler ile kendisine bir çok sadık müşteri kazanmış olan mağaza emin adımlar ile ilerlemektedir. Her geçtiğimiz hafta kendisine bir şeyler katarak ve şube açarak büyüyen süper market geleceğin en iyilerinin arasında olmak için büyük uğraş veriyor. Peki ama bizleri bu hafta Hakmar 30 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğunda neler bekliyor merak ediyor musunuz? Hakmarda bu hafta hangi ürünler kampanyaya dahil edilecek? 30 mayıs 2019 perşembe günü başlayan indirim günleri ne zaman son bulacak? merak edilen tüm soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Anadolu da ki vatandaşlarda hakmar mağazalarının uyguladığı indirimlerden faydalanmak istiyor. Bu olay sosyal medya üzerinden pek çok kez konuşuldu. Hala daha konuşulmaya devam ediyor. Umuyoruz ki hakmar marketleri indirimli ürünlerini Anadolu’nun 4 bir köşesine taşır. Bu sayede indirim bekleyen vatandaşlar büyük hakmar kampanyalarına kavuşur. Hakmar aktüel bültenleri İstanbul’da ve Kocaeli gibi ilçelerde fazla rağbet görmektedir. Her mahallede bulunan mağaza şubeleri sayesinde vatandaşlar indirimlere çok hızlı ulaşıyorlar.

Hakmar 30 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

Özellikle ailelerin ortak noktası olan süpermarkette gençlere yönelik ürünlerde her perşembe gelmektedir. Çocuklar için oyuncak çeşitleri yine her hafta bir tane kesin görülmekte, ev hanımlarına gelecek olursak onlar için her hafta bir sayfa ayrılıyor. Elektrikli mutfak ürünleri ve züccaciye ürünleri en çok beğenilen ve rağbet gören malzemeler arasında yer almaktadır. marka ürünleri aktüel raflara dizen mağaza piyasada yüksek fiyatlardan satılan bir çok ürünü yarı fiyatına satmaktadır. Eğer indirimli ve kaliteli ürünlerden sizlerde faydalanmak isterseniz. Bu hafta yani 30 mayıs perşembe günü evinize en yakın hakmar şubesine uğramalısınız. Bütçenizi kasmadan yapacağınız alışverişler sayesinde ay sonuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Böylece sizler için incelenen Hakmar 30 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya yeni ürünlerin olacağı Hakmar 6 haziran 2019 Aktüel Kataloğunda görüşmek üzere….

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

hakmar 30 mayıs 2019 yemek takımı

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.