Ana Sayfa Hakmar Aktüel Kataloğu 11 Aralık 2018 45 Görüntüleme

Hakmar 31 Ocak 2019 Aktüel Kataloğu

Öğrencilerin ikinci döneme hazırlığı için bir çok malzemenin yer bulduğu Hakmar 31 Ocak 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Hakmar mağazalarının öğrencilere verdiği değer gerçekten de harika, İlk dönemin bitişi ile 15 günlük bir tatile giren öğrencilerin ikinci döneme hazırlığı için bir çok malzemeye ihtiyaç duyacağını bilen hakmar mağazaları bu hafta aktüel reyonlarını çocuklar için dolduracak. 4 sayfa olarak yayına alınan Hakmar 31 Ocak 2019 Aktüel Kataloğunda sanki okula yeni başlar gibi tüm okul malzemelerine ulaşabileceksiniz. Tabi orta gelirli ve dar gelirli aileleri de düşünen market yetkilileri gelecek olan tüm kırtasiye ürünlerini indirim etiketi ile sizlere sunacak. Peki ama 31.1.2019 perşembe günü gerçekleştirilecek indirim günlerinde hangi ürünlerde kampanya var? Hakmarda bu hafta hangi ürün kaç paradan satılacak? Bu tip sorular sizinde kafanızı karıştırıyorsa hemen incelememize ve devamında yer alan broşür sayfalarına göz atabilirsiniz.

Kırtasiye Malzemeleri

Hakmar aktüel ürünleri kataloğu her hafta yeni ürünlerin piyasanın en altında satıldığı broşür olmuştur. marmara bölgesinde ki şubeleri ile müşterilerine daima uygun fiyat ve kaliteli ürün sunma arzusu takipçilerin en çok beğendiği ve takdir ettiği konular arasında yer alır. Bulunduğu zamana ve insanların ihtiyaçlarına yönelik yaptığı kampanyalar ile büyük bir kitleye ulaşan hakmar mağazalarında bu hafta kırtasiye malzemelerini göreceğiz. 2. dönem hazırlıkları için hakmar size yeter sloganı ile karşımıza çıkan aktüel ürünler kataloğunda tüm çeşit kalemler ayrıca yer almaktadır. Senenin başında okul alışverişini tam yapmayanlar veya yarım döneme yetecek kadar yağanlar için bu çok güzel bir fırsat geçtiğimiz okul döneminde 4.5 ayda kullanılan kırtasiye ürünlerini artık yenileme veya bitenleri yeniden satın alma zamanı geldi.

Hakmar 31 Ocak 2019 Fiyat Listesi

[table id=5 /]

Züccaciye ve Tekstil Ürünleri

Malum soğuk havalarda çocuklarımızı okula gönderiyoruz. Onların üşemesi veya hasta olması en çok anne babaları zorlayacaktır. Onların derslerine çalışması ve sağlıklı olarak okula gidip gelmelerini yine en çok anne ve babalar istiyor. Hakmar market bu konuda her zaman anne ve babaların yanında yer almaktadır. Geleceğimiz olan çocuklar için onların daha iyi şartlarda yaşamaları için hakmar sizlere haftalık olarak fırsatlar sunuyor. Bu kimi zaman giysi, kimi zaman kitap veya oyuncak olabiliyor. Her şey çocuklarımız için tabiki, bu hafta çocuklar için hakmara termal içlik, eşofman türü ürünler geliyor. Eğer çocuğunuzun ihtiyacı varsa 31 ocak perşembe günü hakmara uğrayabilir bu ürünleri satın alabilirsiniz. Detaylı olarak incelemeniz adına broşürleri sayfanın devamında bulabilirsiniz.

Böylece sizler için incelemesini yaptığımız Hakmar 31 Ocak 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya Hakmar 7 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

hakmar 31 ocak 2019 ikinci dönem kırtasiye ürünleri

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.