Vatandaşların merakla beklediği Hakmar 4 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Miraç kandili ile beraber yayına giren hakmar aktüel bülteni bu hafta size yine harika fırsatlar sunuyor. İndirim ve fırsatların adresi olan hakmar mağazalarına bu hafta uğrayan müşteriler istedikleri ürünlere ulaşmakta zorluk çekmeyecek. Her türden ürünün yer bulduğu Hakmar 4 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunda hangi ürünün kaç paradan satılacağını merak ediyor musunuz? Sosyal medyada en çok cevap istenilen sorular arasında bizleri 4 nisan 2019 perşembe günü indirim marketinde hangi ürünlerin beklediği oluyor. Tüm ayrıntıları sayfamızdan öğrenebilir ve indirim günü kafanız rahat alışveriş yapabilirsiniz.

Hakmar Aktüel Fiyat Listesi

[table id=84 /]

Hakmar mağazaları yaptığı gıda indirimleri ile marmara bölgesinde büyük yankı uyandırdı. Bu hafta yayına giren aktüel ürünler bülteninde görüldüğü üzere hakmar aktüel raflarını doldurup taşırmış. Her hafta yapılan indirimleri ile müşterilerini memnun etmeyi başaran mağaza bu hafta da fazla zorlanmayacak. Kaliteli ürün uygun fiyat politikası yapan mağaza sağlan adımlar ile daha fazla mağaza şubesi açmaya devam ediyor. 2 nisan günü miraç kandili olması sebebi ile kandilde ihityacınız olabilecek atıştırmalık veya hediyelik ürünleri de raflarda görmek mümkün.

Böylece sizler için incelenen Hakmar 4 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya Hakmar 11 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

hakmar 4 nisan 2019 bebek malzemeleri

Yazar hakkında

Aktüel Adam

1 Yorum

Yorum Yap