Ana Sayfa Hakmar Aktüel Kataloğu 26 Şubat 2019 38 Görüntüleme

Hakmar 7 Mart 2019 Aktüel Kataloğu

Evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için yetecek olan Hakmar 7 Mart 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Hakmar aktüel bülteni muhteşem süprizler ile beraber paylaşıldı. Tamamı 4 sayfadan oluşan aktüel ürünler kataloğunda evinizin tüm ihtiyaçlarını bir günde karşılayabileceğiniz ürünler yer almaktadır. Yaptığı kampanyalar ile müşterilerin daima beğenisini kazanan süper market bu haftanın aktüel fırsatlarını bizlere resmi web sitesi üzerinden bildirdi. Ayrıca 7 mart 2019 tarihi Regaip kandili yani 3 ayların başlangıcı olan 7 mart perşembe gününde o geceye özel ürünleri de bulmak mümkün olacak. Şimdiden sizlerin de regaip kandilini tebrik eder. Hayırlara vesile olmasını dileriz. Kataloğumuz ile en çok merak edilenler arasında yer alan sorular ise şöyle; Hakmar 7 Mart 2019 Aktüel Kataloğunda bizleri bu hafta hangi ürünler bekliyor? 7 mar 2019 perşembe günü kampanyasının detayları neler? 7.3.2019 perşembe günü hakmarda hangi ürün kaç paradan satılacak? Sorularına cevaben incelememize göz atabilirsiniz.

Tefal Yakut Serisi Mutfak Seti

Ev hanımlarının oldukça yakından takip ettiği hakmar aktüel kataloglarında bu hafta çok özel bir ürün siz müşterileri bekliyor. Aslında sadece bir ürün değil, 5 farklı ürün den oluşan Tefal Yakut Serisi Mutfak Seti bu hafta hakmarda çok uygun fiyattan satışa çıkarılıyor. Sizlerinde artık mutfakta kullandığınız küçük ev aletlerini yenileme vaktiniz geldi ise yazımıza kulak verin. Tefal Yakut Serisi Mutfak Setinde bulunan ürünler ise şöyle; 1600 cm2 pişirme alanına sahip, 1800 watt gücü ile Tefal Tost Makinesi ilk ürünümüz. 700 watt gücündeki Tefal el Blender Set ise ikinci ürünümüz oluyor. otomatik sıcak tutma özelliği ile Cam demlikli Tefal Çay Makinesi üçüncü ürünümüz. 5 fincan kahve yapma kapasiteli Tefal Türk Kahvesi Makinesi dördüncü ürünümüz oluyor. Son ürünümüz ise Çift metal çırpıcı ve çift metal hamur aparatı ile Tefal El Mikseri oluyor. Bu harika 5’li sete sahip olmak için yapmanız gereken tek şey 7 mart 2019 perşembe günü hakmara uğramak olacak. Tefal Yakut Serisi Mutfak Setinin satış fiyatı ise 995 TL.

Hakmar 7 Mart 2019 Fiyat Listesi

[table id=44 /]

Temizlik Vip Set

Yazımızın başında da söylediğimiz gibi bu katalog ev hanımlarına özel hazırlanmış gibi duruyor. Havaların ısınması ile artık bahar temizliği vakti geldi. Temizlikten önce hakmara uğrayarak muhteşem Temizlik Vip Setini satın alabilirsiniz. Bu sayede temizlik yapmak eziyet olmaktan çıkacaktır. 360 derece döner başlıklı mop ile köşelere kolayca ulaşabilirsiniz. Otomatik temizleme mekanizması olan Temizlik Vip Setinde kirli suyu tahliye tıpaları yardımı ile boşaltabilirsiniz. Yanında yedek mop hediyesi, kovası ve tutma sopası ile Temizlik Vip Set bu hafta hakmarda sadece 79,90 TL.

Böylelikle sizler için incelenen Hakmar 7 Mart 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya Hakmar 14 Mart 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

hakmar 7 mart 2019 tefal yakut serisi mutfak seti

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.