Ana Sayfa Hakmar Aktüel Kataloğu 30 Nisan 2019 29 Görüntüleme

Hakmar 9 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu

Merakla beklenen anneler gününe ait ürünlerin geniş yer kapladığı Hakmar 9 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Hakmar aktüel ürünleri ile beraber yeni haftada indirimlere merhaba demeye hazır mısınız. hakmar bu hafta sizler için mükemmel hediyelik eşyalar getiriyor. Sevdikleriniz için bugün Hakmar marketlerine gelecek olan anneler günü özel ürünlerine göz atacağız. Hakmar 9 mayıs 2019 aktüel kataloğu ile beraber sizleri bekleyen ürünler bu hafta çok fazla görünüyor. İndirim ve kampanyalardan faydalanmak için bulunduğunuz yere en yakın Hakmar şubesine gidebilirsiniz.m Peki ama bizleri hakmarda bu perşembe neler bekliyor? Hakmar kampanyaları hangi ürünler ile beraber aktüel raflara iniyor? Sorularınıza cevaplar aktüel kataloğu incelememizde yer almaktadır.

İndirim denildiğinde akla ilk gelen mağazalar arasında yer bulan Hakmarda bu hafta farklı bir heyecan yaşanıyor. Anneler günü münasebeti ile tüm mağazalarında geçerli olacak indirim fırsatları sosyal medyada dolaşmaya başladı. Annenize teknolojik bir ürün satın almak isterseniz. Eğer annenize mutfağı için elektronik ürün alacaksanız. Yine bir çok marka ve çeşit ürün 9 mayıs perşembe günü Hakmar markette olacak. Müşterilere uygun politikalar ile hareket eden ve tek amacı düşük bütçeli alışveriş imkanı olan mağazanın güler yüzlü personeli daima sizler için çalışmaktadır. Aylık alışverişlerinizde ihtiyacınız olabilecek tüm ürünlere ulaşım sağlayacağınız hakmar mağazaları sizleri beklemektedir.

Hakmar 9 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

500 üzeri mağaza şubesi ile Türkiye’nin her yerinde olan mağaza indirimlerini tüm vatandaşlara ulaştırmaya devam ediyor. Diğer broşür sayfamızda ise mutfaklar için züccaciye ürün çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle ev hanımlarının yakından takibe aldığı bu bölümde çok uygun fiyatlı ürünler var. Annenize buradan ürünler beğenerek satın alabilir ve onların bu özel günlerinde yanlarında olabilirsiniz. Tabiki anneler gününü bir güne sığdırmak doğru değil, lakin böyle günlerde onlara hediyeler almak annelerimizin gönüllerini hoş edecektir. aktueladam ailesi olarak “ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN” diyoruz. Bu arada geçerli Hakmarda bu hafta olacak katalogları sayfanın devamında bulabilirsiniz.

Böylelikle sizleri için hazırlanan harika Hakmar 9 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya Hakmar 16 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu incelmesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.