Happy Center

Happy Center 10 Mayıs 21 Mayıs 2018 İndirim Bülteni

Ramazan indirimlerine bayılacağınız Happy Center 10 Mayıs 21 Mayıs 2018 indirim bülteni market yetkilileri tarafından yayınladı.

Sosyal medya aracılığı ile happycenter indirim bülteni paylaşıldı. Ramazan indirimlerinin bulunduğu indirim bülteninde gözümüze çarpan bir kaç ürünle başlayalım. 10 mayıs 2018 perşembe günü büyük ramazan şenliği başlıyor sloganı ile karşımıza çıkan Happy Center 10 Mayıs 21 Mayıs 2018 fırsatlarında Tat domates Salçası 3,79 TL. Torku Ayçiçek Yağı ise 25,95 TL. 1 kg Kırmızı mercimeğin fiyatı 3,75 TL. Ramazan ayı münasebeti ile iftarlar ve sahurlarımız klabalık geçecektir. Misafirler bu aylarda daha fazla olmaktadır. Eğer ramazan alışverişinizi yapmadıysanız sizleri Happy Center mağazalarına bekliyoruz.

Happy Center 10 Mayıs 21 Mayıs 2018 İndirim Bültenin’den biraz daha bahsedecek olursak. İndirim kataloğumuzda iftarlarda içinizi ferahlatacak içecekler, lezzetli mi lezzetli şarküteri ürünleri bunlardan bazıları, 1 kg Erzincan Tulum Peynir 31,95 TL. 1 kg Petek bal fiyatı 24,95 TL. Ramazan da genel de hafif yiyecekler önerilir. Kahvaltılık malzemeler ile sahurlarınızı yapabilirsiniz. Happy center markette uygun fiyatlı iftariyeliklere sahip olabilirsiniz. Ramazanda özel fiyatlar sloganı ile happy market’te miz gibi kahve hazırlayabilmeniz için Sinbo Elektrikli Cezve 23,95 TL. Sinbo Su Isıtıcı 24,95 TL. Kataloğumuzun son sayfasında temizlik ürünleri de bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için aşağıda paylaşılan insert’lere bakabilirsiniz.

Broşürler arasında ilerlemek için resimlere tıklayınız.


Happy Center 10 Mayıs 21 Mayıs 2018 ramazan şenliği

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com