Spor

Havaalanında Millilere Sürpriz Karşılama Töreni!

Havaalanında Millilere Sürpriz Karşılama Töreni!

Hollanda’ya giderek birbirinden güçlü rakipleri deviren, son olarak finalde Almanya ile karşılaşarak rakibini 3-0 gibi ezici bir skorla ezen A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularımız ayağının tozuyla Türkiye’ye döndü. İstanbul Havalimanına inen A Miilli Takım kendilerini bekleyen sürprizden habersizdi.

Oyuncuların uçaktan inerek havalimanının iç bölgesine doğru yürüdüğü esnada bir anda karşılarında büyük bir bando gördü. Kendileri için özel olarak getirtilmiş olan bando birbirinden güzel marşları havalimanında çalmaya başladı. Şenlik yerine dönen havalimanında milli oyuncular duygusal anlar yaşadı.

Milli takım oyuncularına havalimanında bol miktarda çiçek getirilerek takdim edildi. Çiçekleri ellerine alan kadın milli takım oyuncuları bu şekilde birkaç takım pozu verdi. Uzun bir süre alınan zaferin sevinci marşlarla kutlandı. Havalimanında yer alan vatandaşların da milli takım oyuncularına büyük bir destek verdiği ve kutlamalara katıldıkları görüldü.

Oyunculardan Duygusal Açıklamalar

Havalimanında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Eda Erdem Dündar hem finalde kazanıp Tokyo’ya gitmeye hak kazandıkları için, hem de bu muhteşem karşılamadan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Ebrar Karakurt ise muhteşem bir performans ortaya koyduklarını, ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını ve Hollanda’da taraftarlarımızın kendilerini asla yalnız bırakmadığını söyledi. Milli oyunculardan Meliha İsmailoğlu ise ilk defa hayatında bir olimpiyata katılacağını belirterek duygusal anlar yaşadı.

Yazar hakkında

Eylem Çayır

İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü Mezunuyum. Uzun yıllardır sosyal medya ve haber sektöründe içerik üretmekteyim. Profesyonel olarak haber editörlüğü yapıyorum.

         E-Posta: eylemcayir@aktueladam.com

Yorum Yap