Bu işlem sonrası ortaya çıkan 8 koltuklu yeni iMax izleyenler tarafından göz doldurdu. Festival için bir defaya mahsus olarak minibüs bir drift makinesine dönüştürüldü. Ortaya çıkan yepyeni Hyunda iMax N serisi olarak belirlenen araç, yarış etkinliği amacıyla üç farklı kategoride yarışacağı belirtildi. Bu yarış için özel olarak üretilen araca ilgi oldukça fazla olmasıyla birlikte meraklı bakışlar yeni iMax’in üzerinden hiç eksik olmadı.

Araç üzerinde baştan aşağı yapılan yenilikler sonrasında isteğe göre ayarlanabilir amortisörler, aktif özellikte bir motor, 19 inç jantlar ve bu jantlarla uyumlu büyük lastikler ile aerodinamik gövde kiti ile araca yepyeni bir görünüm kazandırılmış.

Muhteşem Özelliler Sizleri bekliyor

Bu yarış festivali World Time Attack adı altında Sydney Motorsport Park’ta gerçekleşiyor. Bu yarış etkinliğinde, Hyundai’nin yeni iMax N version aracı üç farklı yarış kategorisinde bulunacak. Bu kategorilerden en ilginç olanı drift yarışları.

Şirketin bu özel tasarlanmış drift minibüsünün takma adı, iMax N olarak belirlendi. Tasarımlar eğlenceli gibi görünse bile, Hyundai’nin yeni drift minibüsü iMax N’sine bakarken performansla ilgili bir durum şimdilik yok gibi görünüyor. Sadece araçta çok farklı ve önemli olarak görünen, tork üretecek olan 3.5 litrelik çift turboşarjlı bir V6 motorun araçta bulunuyor olması.

Yazar hakkında

Aktüel Adam

Yorum Yap