Teknoloji

İstanbul Havalimanı Ücretsiz İnternet Sunuyor!

İstanbul Havalimanı Ücretsiz İnternet Sunuyor!

Genellikle uluslararası yolculuk yapan kişiler için vardığı havalimanında ücretsiz internet olması çok büyük bir rahatlıktır. Çünkü farklı bir ülkeden normal arama yapmak genellikle çok pahalıya patlamaktadır. Bunun yanında farklı bir ülkeye gidenler genellikle gittiğini haber vermek için sıcağı sıcağına sevdikleriyle iletişime geçmek isterler ve görüntülü olarak birbirlerini görmek isterler. İşte bu noktada internetin büyük önemi ortaya çıkmaktadır.

Kimi zamanda farklı bir ülkeye giden kişiler orada kendilerini karşılayacak olan insanlarla temasa geçmek için internete ihtiyaç duyarlar. Kimisi konum göndermek için internet ararken, kimisi de sadece bir WhatsApp mesajı atmak için bu yolu tercih eder. İşte bu yüzden havalimanlarında çok değerli olan internet yeni açılan İstanbul Havalimanında da bulunuyor ve herkesi mutlu ediyor.

1 Saat Kullanımdan Sonra Paket Alımı Zorunlu Oluyor

Türk Telekom tarafından sağlanan ücretsiz internet hizmeti aslında büyük bir proje ve maliyetleri de oldukça yüksek. Fakat yolcuların ihtiyaçları ve konforları göz önünde bulundurulduğu için 1 saat boyunca ücretsiz olarak bu hizmetten faydalanabiliyorlar. Fakat havalimanında uzun bir süre kalması gerekip tüm vaktini internette geçirmek isteyenleri için bu sefer paket almak gerekiyor. Paket fiyatları da oldukça uygun ücretlerle havalimanı ziyaretçilerine satışa sunulmuş durumda.

Yazar hakkında

Ömer Mercan

Erzurum Atatürk Üniversitesinde Radyo Televizyon bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. İleriye yönelik kendimi geliştirmek ve daha iyi bir deneyim için haber içeriği editörlüğü yapıyorum.

    E-Posta: omermercan@aktueladam.com

Yorum Yap