Spor

Kasımpaşa’lı Yusuf Erdoğan’ın Hedefi Avrupa!

Kasimpasa'li Yusuf Erdogan'in Hedefi Avrupa!

Şu sıralar Milli Takım maçları sebebiyle kamptan dönen futbolcu, ligde yoğun tempoda geçen bir sezon yaşadıklarını belirtti. Son dönemde Konyaspor ile karşılaştıklarını ancak kendileri için iyi geçmeyen bu maç için söylenecek çok fazla bir söz olmadığını sözlerine ekledi.

Aslında gerçek hedefinin Avrupa kupalarına gitmek ve Avrupa’da oynamak olsa da şimdilik takımı Kasımpaşa için var gücüyle çalıştığını belirtti. Şu sıralar Kayserispor’la karşılaşacak olan takımı için, birkaç kez mağlup olmalarına rağmen başarılı bir sezon geçirdiklerini ancak deplasmanda rakibi Kayserisporla oynayacaklarını bildirerek; Kayserispor’un da bizim de kazanmaya ihtiyacımız var ancak hedeflerimizi tutturabilmek için biz galip gelmek zorundayız dedi.

Çok Çalıştık Karşılığını Almak İstiyoruz

Önceki sezonda Bursaspor’da top koşturan fakat buradan ayrılan başarılı futbolcu Yusuf Erdoğan’ın son dönemde İstanbul’un köklü kulübü Galatasaray’a gideceği konuşuluyordu. Sol ayağını çok iyi kullanan 26 yaşındaki futbolcu Kasımpaşa ile 3 yıllık sözleşmeye imza atarak hakkındaki tüm söylentilerin sona erdirdi.

Kafasında Avrupa hayali ile, yeni takımı Kasımpaşa’da 3 yıllık top koşturacak olan başarılı futbolcu, önceliğinin takımında büyük başarılara imza atmak olduğunu ama mutlaka bir gün Avrupa’ya adını yazdıracağını söyledi.

Yusuf Erdoğan Bursaspor’da oynadığı dönemde takımda çalışkanlığı ile ön plana çıkmış ancak uzun bir süre maaş alamadığı gerekçesiyle bu takımla olan sözleşmesini feshetmişti.

Yazar hakkında

Sacid Alpata

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde Araştırma görevlisiyim. Derslerden kalan vakitlerde haber yazmaktayım. Profesyonel olarak burada içerik üretiyorum.

E-Posta: sacidalpata@aktueladam.com