2019-10-13T10:23:05+03:00
Ana Sayfa Gündem 13 Ekim 2019 51 Görüntüleme

Köpekli Polisler Sirkeci’de Kavgayı Ayırdı!

Bugün Sirkeci’de tipik Türk insanının yaşayabileceği şekilde bir kavga yaşandı.

Sirkeci’de bulunan bir telefoncu dükkanına giren vatandaşla tartışmaya giren ve sonrasında kovalayan dükkan sahipleri zabıta kulübesine saklanan müşteriye saldırmaktan kendilerini alamayınca yoldan geçen köpekli polislerin hedefi oldular. Tesadüfen o bölgeden geçen polislerin olaya müdahale ettiği ve köpeklerini de araçlarından indirerek saldırgan dükkan sahiplerini etkisiz hale getirdiği aktarıldı.

Çevrede yer alan görgü tanıklarından alınan bilgilere göre telefon dükkanı sahipleri ile müşteri arasındaki tartışma ve kavganın sebebi, müşterinin daha önceden bu dükkandan bir telefon alması ve telefonun çalıntı olduğunu anlaması. Çalıntı olan telefonunu geri vermek isteyen fakat dükkan sahipleri tarafından tartaklanan adam dükkan içerisinde darp edildikten sonra çareyi dışarıya kaçarak zabıta kulübesine saklanmakta buldu.

Polis köpekleri ile beraber gözaltına aldı

Dükkan sahipleri müşterinin peşinden koşarak zabıta kulübesine gittiler ve çalıntı cep telefonunu dükkana getiren müşteriye saldırmaya devam ettiler. Zabıta bir süre saldırganlara karşı koymaya çalışsa da bu çok mümkün olmadı. Sonrasında o sırada bölgeden geçen polislere denk gelen zanlılar polis köpeklerinin de yardımıyla gözaltına alındılar.

Çalıntı telefon satan kişilerden hem bu eylemi için, hem de kendisini darp ettikleri için şikayetçi olan vatandaş evine giderken, saldırganlar da geceyi nezarethanede geçirdiler. Hakimin sorguları süren saldırganlarla ilgili ne karar vereceği çevre sakinleri tarafından merakla bekleniyor.

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.

Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.

İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.