Marka, her zaman dünyada öne çıkmış ürünler sunmayı kendisine ilke edinmiş olarak pazarında lider konumda bulunuyor. Ürettiği yeni nesil elektrikli LiveWire motosikletin fiyatının önümüzdeki Ocak ayında açıklanması bekleniyor. Harley Davidson’un elektrikli ürün gamında yer alan LiveWire’ın müşterilerini kendisini hayran bırakacak ve oldukça cezbedici özellikleri bulunuyor. LiveWire’ın 3 farklı şekilde şarj edilebildiğini belirten firma yetkilileri, seviye 1 özelliği ile motosikletin evde şarj edilebileceğini, seviye 2 ve seviye 3 modlarında cihazları bayilerde kolaylıkla şarj edebilecek durumda olunacağını söyledi.

Üstün Özellikleri Var

Petrol ve türevlerinden elde edilen yakıtların yerini yavaş da olsa elektrikli araçların yer aldığı bugünlerde Harley Davidson, ilk elektrikli motosikletini müşterilerinin beğenisine sunmak için pazara çıkardı. LiveWire ismini ilk kez 2014 yılında duyuran Harley Davidson, geçtiğimiz günlerde İtalya’nın dünyaca ünlü fuar kenti Milano’da düzenlenen Avrupa Motosiklet Fuarı’nda görücüye çıkardı.

Harley Davidson’ın yeni nesil elektrikli LiveWire motosikleti, anlık tork üreten mıknatıslı elektrik motoruyla çalışacak ve motorun, ağırlık merkezinin tabanında yer alacağı bildirildi. Ünlü motosiklet üreticisi firma, motor performansı hakkında somut veriler henüz paylaşmamakla birlikte aracın fren sistemi, çekiş kontrol sistemi, ABS ve ayarlanabilir süspansiyon gibi özelliklerini gözler önüne serdi.

Yazar hakkında

Aktüel Adam

Yorum Yap