Polisler ile beraber olay yerine çok sayıda Ambulans geldi. Olay yerinde incelemelerde bulunan güvenlik güçleri kayalıkların dibinde 2 kişinin cansız bedenine ulaştı. Çetin bir kayalıktan aşağı zorluklarla inen polis kuvvetleri daha sonra hareketsiz bir şekilde duran cesedi ayrıca ağır yaralı olan kişiyi alarak, Ankara da Üniversite hastanesine gönderdi.

Ağır yaralı kişi hastanede tüm doktorların çabasına rağmen gözlerini sonsuzluğa yumdu. O ana kadar gençlerin kimlikleri henüz belirlenememişti. Gerçek saatler sonra ortaya çıktı Ölen gençlerden bir tanesi Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın oğlu çıktı. Kendisine haber verilmesi ile hemen olay yerine gelen acılı baba göz yaşlarına hakim olamadı.

Çok Sayıda Mhp Milletvekili’de geldi

Olay ile beraber Ankara Emniyet müdürü de incelemelere katıldı. Acılı baba yapılan incelemeler hakkında Emniyet müdüründen son detayları aldı. Mhp Öze kalem müdürü olan Murat Çeliker ve yanında bazı mhp milletvekilleri de Semih Yalçın’ı bu acılı gününde yalnız bırakmayarak destek olmaya geldi. Olay yerinde bulunan polis ve savcının incelemesinin ardından Ankara kalesinden aşağı düşen Turan İlteber Yalçın’ın cenazesi gerekli incelemeler ve otopsinin yapılması için Ambulans yarımıyla Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü. Acılı baba olay ile alakalı hiç bir açıklama yapmazken, polis ekiplerinin olayın nasıl gerçekleştiği ile alakalı incelemeleri devam ediyor. Önümüzde ki günlerde olayın ayrıntıları ile beraber ortaya çıkması düşünülmektedir.

 

Yazar hakkında

Aktüel Adam

Yorum Yap