2019-10-19T07:58:11+03:00
Ana Sayfa Spor 19 Ekim 2019 105 Görüntüleme

Negredo Eski Kulübü Almeria’ya Gidebilir!

Kariyerinde Sevilla, Real Madrid ve Valencia gibi dünyanın dev kulüplerinde oynayan ve 2017-2018 sezonunda Beşiktaş forması da giyen Alvaro Negredo, bedelsiz olarak gittiği Al Nasr kulübünde adeta döktürüyor.

Birleşik Arap Emirlikleri liginde takımının en etkili isimlerinden biri olan Negredo, bu sezon ligde henüz 3 maç oynamasına rağmen yaptığı 2 asistle takımına can verdi.

Negredo’nun sezona iyi başlaması, Avrupa kulüplerinin de ilgisini çekti. 2007 ile 2009 yılları arasında formasını giydiği Almeria kulübünün ise ara transfer sezonunda Al Nasr kulübüne teklif yapma hazırlığında olduğu öğrenildi. Al Nasr kulübünün ise formda oyuncuyu gönderip göndermeyeceği kesin değil. Çünkü Al Nasr kulübünün sahibi olan Arap milyarderler transferden gelecek paralardan çok, takımın performansını ve başarısını ön planda tutmalarıyla biliniyorlar.

Negredo Tekliflere Açık

Bundan 12 sene transfer olduğu Almeria kulübüne hala gönül bağı devam eden Alvaro Negredo’nun ise transfere sıcak baktığı söyleniyor. Almeria kulübünü hala kalbinde taşıdığını ve sevgisinin bitmeyeceğini söyleyen Negredo’nun Al Nasr kulübünde aldığı yıllık ücretin de altındaki teklifleri dahi kabul edebileceği belirtiliyor.

18 Eylül 2018 yılında katıldığı Al Nasr kulübünün en önemli oyuncularından olan Negredo kulüpte henüz 1 yılını tamamlamasına rağmen takımın kaptanlık pazubandını da koluna geçirmesiyle kulübü için ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu da gösterdi. Önümüzdeki günlerde Negredo’nun transferiyle ilgili hususun netleşmesi bekleniyor.

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.

Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.

İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.