Birleşik Arap Emirlikleri liginde takımının en etkili isimlerinden biri olan Negredo, bu sezon ligde henüz 3 maç oynamasına rağmen yaptığı 2 asistle takımına can verdi.

Negredo’nun sezona iyi başlaması, Avrupa kulüplerinin de ilgisini çekti. 2007 ile 2009 yılları arasında formasını giydiği Almeria kulübünün ise ara transfer sezonunda Al Nasr kulübüne teklif yapma hazırlığında olduğu öğrenildi. Al Nasr kulübünün ise formda oyuncuyu gönderip göndermeyeceği kesin değil. Çünkü Al Nasr kulübünün sahibi olan Arap milyarderler transferden gelecek paralardan çok, takımın performansını ve başarısını ön planda tutmalarıyla biliniyorlar.

Negredo Tekliflere Açık

Bundan 12 sene transfer olduğu Almeria kulübüne hala gönül bağı devam eden Alvaro Negredo’nun ise transfere sıcak baktığı söyleniyor. Almeria kulübünü hala kalbinde taşıdığını ve sevgisinin bitmeyeceğini söyleyen Negredo’nun Al Nasr kulübünde aldığı yıllık ücretin de altındaki teklifleri dahi kabul edebileceği belirtiliyor.

18 Eylül 2018 yılında katıldığı Al Nasr kulübünün en önemli oyuncularından olan Negredo kulüpte henüz 1 yılını tamamlamasına rağmen takımın kaptanlık pazubandını da koluna geçirmesiyle kulübü için ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu da gösterdi. Önümüzdeki günlerde Negredo’nun transferiyle ilgili hususun netleşmesi bekleniyor.

Yazar hakkında

Aktüel Adam

Yorum Yap