Spor

Obradovic’den Hakemlere Üstü Kapalı Gönderme!

Obradovic’den Hakemlere Üstü Kapalı Gönderme!

Kendi taraftarının önünde Barcelona’yı ağırlayan ve 80-74 mağlup olan Fenerbahçe bu maçtan sonra 20 maçta 8 galibiyet, 12 mağlubiyet alımş oldu ve sıralamada 11. sırada yer aldı. Genellikle her sene Final Four elemelerine kalan ve şampiyonluğun da en büyük adaylarından olan Fenerbahçe’nin bu sene yaşadığı sıkıntılara kimse anlam veremiyor.

Maçtan sonra açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Beko’nun Koçu Obradovic birçok konuda ilginç açıklamalara imza attı. Takımının oynadığı oyunun yetersiz olduğu kadar sahada başka faktörlerin de mağlubiyeti getirdiğinin altını çizen başarılı teknik adam, bu konularla ilgili bir düşüncesinin var olduğunu fakat detaylı bir şekilde şimdilik açıklama yapmak istemediğini söyledi.

Hakemlerin maç içinde aldığı kararlarla ilgili Fenerbahçe yönetimi olarak bir video hazırlayacaklarının da altını çizen Obradovic, Euroleague yönetimine bir başvuruda bulunacaklarının da sinyalini verdi. Kendileriyle ilgili biirçok haksız karar verildiği imasında bulunan başarılı teknik adam Barcelona takımının kalitesinden de övgüyle bahsetti. Fenerbahçeli oyuncuların emeği için de teşekkürlerini ifade eden Obradovic çok fazla top kaybı yapmalarının maçın kaybedilmesinde en büyük etken olduğunu söyledi.

Fenerbahçe Beko’nun Şansı Gittikçe Azalıyor

18 takımın katıldığı Euroleague’de şu anda 11. sırada yer alan Fenerbahçe Beko, yapılacak olan 38 maçın sonunda ilk 8’e girmesi gerekiyor. Her geçen gün daha kötüye giden istatistikler Fenerbahçe’nin bu sezon finale giden yolda olmayacağını gösteriyor. Diğer temsilcimiz Anadolu Efes ise 20 maçta 17 galibiyet ve 3 mağlubiyetle ligin zirvesinde yer alıyor.

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com

Yorum Yap