Piranha Araç İçi Yol Kayıt Kamerası – Piranha Bluetooth Fm Transmitter – Piranha Titan C Type Oto Multimedya Sistemi İncelemesi

Harika araç ürünlerinin yer aldığı mart ayının son kataloğu a101 29 mart 2018 aktüel kataloğunda. Piranha Araç İçi Yol Kayıt Kamerası – Piranha Bluetooth Fm Transmitter – Piranha Titan C Type Oto Multimedya Sistemi ürünlerini inceleyeceğiz.

A101 aktüel ürünlerinde 29 mart 2018 perşembe günü muhteşem araç ürünleri sizleri bekliyor. Piranha araç ürünleri bir sayfanın adeta tamamını kapsıyor. A101 broşürümüzde bulunan Piranha Araç İçi Yol Kayıt Kamerası – Piranha Bluetooth Fm Transmitter – Piranha Titan C Type Oto Multimedya Sistemi incelemelerine vakit kaybetmeden başlayalım.

A101 Aktüel Piranha Araç İçi Yol Kayıt Kamerası

Piranha Araç İçi Yol Kayıt KamerasıBaşlıktan da anlaşılacağı üzere ilk incelememiz Piranha Araç İçi Yol Kayıt Kamerası için olacak. Biliyorsunuz artık ülkemizde çok fazla araç araç var ve biz arabalarımızı her yere park ediyoruz. Hırsızlık, Kaza vs olaylarda araç içinde olalım olmayalım. Araç İçi Yol Kayıt Kamerası bizim çok fazla işimizi görecektir. Artık nerdeyse tüm arabalarda bulunan kamera sistemi eski araçlara da a101 market sayesinde takılacak. 1315 Full Hd Piranha Araç İçi Yol Kayıt Kamerasının özelliklerine gelecek olursak. Full hd video kaydı yapabilen kameramızda tam 6 adet Ir-Led gece aydınlatması yer alıyor. Bu sayede gece göürüşüde kuvvetleniyor. Dahili mikrofon sayesinde ses kayıt özelliğide bulunan piranha araç içi kameramızda g-Sensör kaza algılama yani kameramız kontak kapalı iken boş yere kayıt yapmıyor. Araba ya her hangi bir darbe aldığında kaydı zaten otomaatik olarak almış oluyor. Tf kart girişli olan Piranha Araç İçi Yol Kayıt Kamerası  2 yıl garantili fiyatı ise sadece 29,95 TL.

A101 Aktüel Piranha Bluetooth Fm Transmitter

Piranha Bluetooth Fm Transmitter29 mart perşembe günü a101 markete gelecek araç ürünleri arasında ikinci inceleme ürünümüz 6105 Piranha Bluetooth Fm Transmitter oluyor. Biliyoesunuz eski araç teyplerinde usb ve ya aux girişleri bulunmuyor. Bütçeniz yok ise yeni teyp almak yerine bu ürüne sahip olabilirsiniz. 5 farklı özelliği bulunan Piranha  Fm Transmitter’ın telefondan bluetooth yardımı ile müzik çalma, 2.1 A usb  şarj aleti, fm transmitter, usb ve 3.5 mm giriş, mikrofon özellikleri bulunuyor. Piranha Bluetooth Fm Transmitter  2 yıl garantili olup fiyatı ise 29,95 TL’dir.

A101 Aktüel Piranha Titan C Type Oto Multimedya Sistemi

Piranha Titan C Type Oto Multimedya SistemiPiranha Titan C Type Oto Multimedya Sistemi a101 29 mart 2018 aktüel ürünleri arasında eski model araçlarımız içindir. Çünkü yeni çıkan araçların çoğunda double sistem multimedya yer alıyor. Android mirorlink yani ekran yansıtma bulunan 7 inç otomatik içe katlanabilen dokunmatik ekranlı, Bluetooth, fm radyo, aux, ve usb girişlerinden multimedyalarınızı dinleyebileceğiniz. Video in out sayesinde park kamerası ekranını da yansıtabileceğiniz. Uzaktan kumandalı Piranha Titan C Type Oto Multimedya Sistemi gerçekten harika görünüyor. Bu sisteme sahip olmanız için ödeyeceğiniz ücret sadece 299,95 TL. Her zaman söylediğimiz gibi sınırlı sayıda a101 marketlere getirtilen Piranha Araç İçi Yol Kayıt Kamerası – Piranha Bluetooth Fm Transmitter – Piranha Titan C Type Oto Multimedya Sistemi ürünlerine sahip olmak için 29 mart 2018 perşembe günü sabahtan a101 market önünde bulunmanız gerekiyor.

Ayrıca a101 broşürümüzde Fm radyo hafızalı, sd kart girişli, bass, balance ve 5 farklı eq ayarı yapabileceğiniz. uzaktan kumandalı 2 yıl garantili Piranha Ixenit A/N Oto Mp3 Çalar 29,95 TL. 2 yıl garantili Piranha 6601 Led Ekranlı Park Sensörü ise 39,95 TL. Kataloğumuzda Plenty Oto Bakım Cila Seti , Temizlik Seti ve Torpido Parlatıcı Süngerli Süt ‘ te yer almaktadır.

Resimlerin Üzerine tıklayarak İlgili Kataloglara ulaşabilirsiniz.