Eğitim

Sakarya’da Belediyenin Otopark Personeli Eğitildi!

Sakarya’da Belediyenin Otopark Personeli Eğitildi!

Sakarya’da vatandaşların araç park hizmetleriyle ilgili çalışan ve gün boyu sürekli Sakaryalı vatandaşlarla iletişim halinde olan Belpaş Park54 personeline birçok konuda eğitim verildi.

Park54 personelinin daha iyi kalitede hizmet vermesinin amaçlandığı eğitimde sorunların çözüme kavuşturulması, etkili bir şekilde vatandaşlarla diyalog kurulması, beden dili ile izahat yapılması ve zor durumlarda öfkenin kontrol edilmesine yönelik eğitimler verildi.

Ofis Sanat Merkezinde verilen eğitimi işinin ehli bir isim olan Doç. Dr. Cengiz Erdal verdi. Cengiz Erdal Belpaş Park54 personeline yaptığı konuşmasında en önemli konunun karşıdakini anlamak olduğunu söyledi. Vatandaşın talebini anladıktan sonra onlara kaliteli hizmet vermenin çok daha kolaylaşacağını söyleyen Cengiz Erdal, karşı taraftan negatif enerji alınsa dahi her daim güleryüz ve samimiyetten taviz verilmesi gerektiğini vurguladı.

Sorunların Çözümü Daima Ön Planda

Yaşanılan durumlarda her daim olayın çözülmesinin ön planda tutulması gerektiğini belirten Erdal, karşıdaki kişilere yardım etmek için hazır olunduğunun hissettirilmesini istedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen eğitimde birçok konuda aydınlanan Park54 personeli eğitimden sonra oldukça memnun kaldıklarını ifade etti. Bu eğitimleri aldıktan sonra müşteriye kaliteli hizmet verme konusunda eksikliklerini giderdiklerini söyleyen bazı personel, bu eğitimi organize eden belediye personeline teşekkür etti.

Eğitimin ardından Ofis Sanar Merkezinde toplu bir fotoğraf çektiren ekip eğitmen Cengiz Erdal’a da teşekkürlerini iletti.

Yazar hakkında

Sergen Bakış

Antalya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümü mezunuyum. Uzun yıllardır haber siteleri için içerik üretmekteyim. Sahalarda ropörtaj yaparken bana rastlayabilirsiniz.

E-Posta: sergenbakis@aktueladam.com

Yorum Yap