Spor

Sertaç Şanlı’dan Hedef Final Açıklaması!

Sertaç Şanlı’dan Hedef Final Açıklaması!

Geçen sene Avrupa Liginde final oynadıklarını hatırlatan Sertaç Şanlı, bu sene işlerinin daha da zor olduğunu fakat geçen sene ulaştıkları noktadan daha aşağıda bir yerde bırakmayı düşünmediklerini söyledi. Takım olarak başaracaklarına olan inançlarının tam olduğunun altını çizen Şanlı, geçen sene ulaşamadıkları kupa için çok çalışarak mutlu sona takım olarak ulaşmak istediklerini söyledi.

Takımın Kimyası Çok İyi

THY Avrupa Ligindeki rakiplerine değinen Sertaç Şanlı, Barcelona’nın adeta sıfırdan yeni bir takım oluşturduğunu, CSKA Moskova’nın ve Fenerbahçe’nin önemli takviyeler yaptığını vurguladı. Sertaç Şanlı Anadolu Efes’e de kaliteli oyuncuların katıldığını ve kısa sürede uyum problemini aşarak güzel bir takım kimyası oluşturduklarını sözlerine ekledi.

Basketbol Dünya Kupasında Hayal Kırıklığı Yaşadık

Birkaç ay önce Çin Halk Cumhuriyetinde yapılan Basketbol Dünya Kupasında takım olarak istedikleri performansı ortaya koyamadıklarını da belirten Sertaç Şanlı amaca ulaşamasalar dahi ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını, tüm Türkiye’nin milli takımın çabasına şahit olduğunu fakat istediklerini alamadıklarını belirtti. Türk halkının yaşadığı hayal kırıklığını, olimpiyat elemesini geçip olimpiyatlara katılma hakkını elde ederek unutturmak istediklerini belirten Şanlı, Tokyo vizesi almak için takım olarak kenetlendiklerini ve çok çalışıp Türk halkını mahcup etmeyeceklerini söyledi.

Yazar hakkında

Sacid Alpata

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde Araştırma görevlisiyim. Derslerden kalan vakitlerde haber yazmaktayım. Profesyonel olarak burada içerik üretiyorum.

E-Posta: sacidalpata@aktueladam.com