Singer Promise 1208 Dikiş Makinesi – Kiwi Cylone Elektrikli Süpürge İncelemesi

22 mart aktüel ürünler kataloğunun yayınlanması ile Singer Promise 1208 Dikiş Makinesi – Kiwi Cylone Elektrikli Süpürge incelemesini sizler için yapıyoruz.

Biliyorsunuz a101 22 mart 2018 aktüel ürünleri yayınlanmıştı. Kataloğumuza baktığımızda içindeki bir çok ürünü sizler için ayrıntılı olarak incelemek istiyorum. Bunlardan ilk ikisi  Singer Promise 1208 Dikiş Makinesi – Kiwi Cylone Elektrikli Süpürge ürünleri olacak. Şimdi vakit kaybetmeden sizler ile beraber a101 aktüel ürünler kataloğunda yer alan muhteşem ürünleri incelemeye başlayalım.

Singer Promise 1208 Dikiş Makinesi

Singer Promise 1208 Dikiş Makinesi 22 mart 2018 a101Başlığımızda da gördüğünüz üzere ilk incelememiz daha önce a101 markete defalarca gelmiş bi o kadar da hemen tükenmiş olan dikiş makinesi, ev hanımları bu ürünü dikkat ile takip ediyor. daha önce alınan geri bildirimlerden ürünün sağlamlığı ve kalitesi tartışılamaz bir duruma gelmiştir.

Singer markası tekstil işinde çok iyi olduğu ürettiği fabrikasyon tipi makinelerde de kanıtlamıştır. Singer Promise 1208 Dikiş Makinesinin özelliklerine gelecek olursak; 8 farklı dikiş sitili ve dekotarif dikiş şekli ile muhteşem tasarımları yapmanızı sağlayacak. 5 mm gibi düşük bir genişlikte zikzak hareketi yapabilen ve 4 adımda ilik açabilen dikiş makinemiz çift iğneyi de kullanarak yan yana iki ürünü birlikte dikebiliyor.

Ayrıca günlük yaşamda her zaman oluşabilecek fermuar veya düğme kopma kazalarına da hızlıca çözüm olan singer promise tamamen elektronik pedallı olup geri dikişte yapabilmektedir. Bonus, maximum ve world kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit imkanı ile sunulan dikiş makinemiz singer tarafından 2 yıl garantilidir. Sıra geldi ürünümüzün fiyatına 299 TL. olan  Singer Promise 1208 Dikiş Makinesi 22 mart 2018 perşembe günü sizleri bekliyor olacak.

Kiwi Cylone Elektrikli Süpürge

Kiwi Cylone Elektrikli Süpürge 22 mart 2018 a101Bu sayfada ki ikinci incelememiz ise elektrikli süpürge hakkında olacak çoğu zaman temizlik yaparken bayanlar makineyi taşıma veya her yerme girmiyor diye şikayet etmektedir. Bu ürünümüz ise ergonomik yapısı sayesinde rahat bir kullanım sağlıyor.

Kompakt tasarımı ile daha az yer kaplayan kiwi elektrikli süpürge elde taşınabilir veya plastik borusu sayesinde ayaktada kullanılabilir. Ayrıca toz torbası bulunmayan kvc-4103 elektrikli süpürgemiz cyclone teknoloji ile çalışmaktadır. Kiwi Cylone Elektrikli Süpürgesinde tek tuşu ile boşaltılabilen toz torbası da başka mükemmel bir olay ürünümüzün fiyatına gelecek olursak 109 TL. Kredi katrlarına 6 taksit imkanı olan Kiwi Cylone Elektrikli Süpürgesi 22 mart perşembe günü a101 markette sizleri bekliyor.

A101 22 Mart 2018 Aktüel Ürünleri için Tıklayınız.