2019-10-21T21:34:40+03:00
Ana Sayfa Otomobil 21 Ekim 2019 67 Görüntüleme

Skoda CEO’su Çalışanlarına Seslendi!

Volkswagen grubu geçtiğimiz zamanlarda Skoda markasına Renault ve Dacia gibi düşük maliyetlerle çalışan şirketlerin rekabet edebileceği bir konumda bulunması gerektiğini açıklamıştı.

Bunun ardından Skoda CEO’su şirket çalışanlarına bu konu hakkında herhangi bir endişe duymamalarını söyledi. Çalışanlarının işlerini falan tutmalarını dile getiren Maier, gönderdiği mektubun içeriğinde Skoda markasının ileriye yönelik hedeflerinden vazgeçmediğini belirtti. Bu konuda çeşitli çalışmalar yaptıklarını ve markanın şimdiye kadar elde ettiği birçok değerden vazgeçmeyeceğini söyledi.

Her zaman firma olarak fonksiyonel bir konumda araba sektöründe var olacağını dile getiren CEO, ilerleyen zamanlarda da parasal değer yönünde aşama kaybedeceklerini belirtti. Volkswagen grubunun böyle bir çalışma yapmalarını son derece haklı bir süreç olarak değerlendiren firma yetkilisi, sektörde söz sahibi olan markaların strateji departmanlarının böyle bir hamlede bulunmaları gayet doğaldır söylemlerinde bulundu.

Skoda’da yeni devrim

Skoda yetkilileri yeni açıklamalarda bulunarak çalışanlarını rahatlattı. durumlarında herhangi bir kötü manzara olmadığını belirten Maier, ilerleyen zamanlarda otomotiv sektöründe daha iyi bir pozisyonda olacaklarının sinyallerini verdi. Volkswagen firması Skoda şirketini daha rekabet edebilir düzeye ulaştırmak adına böyle bir hamlede olduklarını söyledi.

Skoda çalışanları ise daha iyi hizmet verebilmek adına kendilerini güncel tutmak için birtakım hızlı girişimler içerisinde bulundu. Skoda ailesini de derinden değiştirecek bu girişimler Skoda markasının tüm dünyada ve Doğu Avrupa pazarında daha işlevsel hale getirecektir.

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.

Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.

İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.