Şok 1 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Şok marketlerinde kaçırılmayacak kampanyaların bulunduğu Şok 1 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Şokta bu hafta sonu mükemmel fırsatlar müşterileri bekliyor olacak. Uzun zamandır reklamı yapılan 1 haziran kataloğu nihayet paylaşıldı. İçeriği ile takipçilerini memnun edecek şok hafta sonu aktüel kataloğu detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Aktüel reyonların dolup taşacağı cumartesi günü için şimdiden planlarınızı yapmaya başlamalısınız. Aksi takdirde kampanya ürünleri hızla tükenebilir ve siz istediğiniz ürünü satın alamayabilirsiniz. Peki ama adından bu kadar söz ettiren Şok 1 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında bizleri hangi ürünler bekliyor? Şok aktüel kataloğunda hangi ürün kaç paradan satılacak? Bu hafta sonu şoka gelecek ürünler ne zamana kadar reyonlarda yerini koruyacak? merak edilen tün yanıtlara aracılığımızla ulaşabilirsiniz.

Her döneme özel ürünler sunmayı başaran şok mağazaları yaz mevsiminin ilk gününe ait broşüründe sizleri heyecanlandıracak ürünler getiriyor. Özellikle ramazan bayramına çok az kalmışken yayına giren şok aktüel bülteninde bayram için olan eksikliklerinizi giderebilirsiniz. malum ay başı ve alışverişlerimizi orantılı yapmalıyız. Aksi takdirde ay sonunu zor getirebiliriz. Bütçe dostu şok market ceplerinizi yormadan hesaplı alışveriş yapmanızı sağlayacaktır. Tüm reyonlarında ki ürün çeşitlerinde indirim etiketi uygulayan mağazada eksik listenize bakarak alışverişlerinizi yapabileceksiniz.

Şok 1 Haziran 2019 Fiyat Listesi

Ürünün AdıFiyatı
Harika Kanatlar Lisanslı Köpük1,25TL.
Gezer Çocuk Deniz Ayakkabısı12,95TL.
Gezer Eva Plaj Terliği14,95TL.
Çocuk File Deniz Ayakkabısı12,95TL.
Kadın File Deniz Ayakkabısı13,95TL.
Erkek File Deniz Ayakkabısı14,95TL.
Dertsiz Masa Örtüsü14,95TL.
Tek Kişilik Pike 150x200 cm24,90TL.
Çift Kişilik Pike 180x200 cm29,90TL.
Signal White Now Diş Macunu 75 ml8TL.
Vanish Oxi Gold Leke Çıkartıcı 1,4 Litre15TL.
Colagte Zigzag Charcoal Diş Fırçası5TL.

Şok mağazaları indirimlerini sadece broşürler üzerinden veya market üzerinden değil, online ortamlardan da duyurmaktadır. Hatta ilk online satış marketlerinden biridir. Şok mağazalarının resmi web sitesi üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz. Böylelikle vakit kazanıp sadece ürünü en yakın şok mağazasından teslim almanız gerekecektir. Alışverişte büyük kolaylık sağlayan büyük marketin devamlı gelişerek müşterilerini memnun etmesine karşılık, vatandaşlar ise her indirim günü şok market şubelerine yoğun ilgi gösterir oldu. Mağazanın indirim ve kalite politikalarına bakıldığında indirimler en düşük seviyede kalite ise en yüksek seviyelerde yer almaktadır. Arge çalışmalarını devamlı sürdüren market bir çok aktüel markete örnek olmaktadır. Vatandaşın faydasına olan bu tür çalışmalar devlet tarafından da desteklenmektedir.

Böylelikle sizler için özenle hazırlanan Şok 1 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya yeni ürün çeşitlerinin olacağı Şok 8 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

şok 1 haziran 2019 erkek file deniz ayakkabısı

Yorum Bırakın