Ana Sayfa Şok Aktüel 7 Kasım 2018 16 Görüntüleme

Şok 10 Kasım 2018 Hafta Sonu Fırsatları

Kampanyalarını sürdürmeye devam eden çok marketleri, Şok 10 Kasım 2018 Hafta Sonu Fırsatlarını yayınladı.

İndirim denilince akla gelen ilk aktüel marketlerden biri olan şok’ta bu hafta ihtiyaç sahipleri için ısıtıcı, su arıtma cihazı gibi ürünler geliyor. Uygun fiyatlar ile satılacak olan şok aktüel ürünler arasında market ürünleri de bulunmaktadır. Peki ama Şok 10 Kasım 2018 Hafta Sonu Fırsatlarının detayları neler?

Aqua Su Arıtma Cihazı

Malum artık şebekeden sulara güvenmez olduk. İçme sularıda bi hayli pahalı, aqua’nın geliştirdiği su artıma cihazı ile artık temiz içme suyu içeceksiniz. 5 aşamalı tam takım setli olan aqua su arıtma cihazının suyunu kesildiğinde kullanacağı 12 litrelik depolama tankı bulunmaktadır. Avrupa tipi aç/kapa musluğu ile mutfağınıza şık bir görüntüde katacak olan su arıtma cihazında unutmadan söyleyelim mineral filtresi de var. Bazı su arıtma cihazları suyu arıtırken minerallerini yok eder. Ama aqua su arıtma cihazında bulunan mineral filtresi sayesinde su içerisinde ki minerallere zarar gelmez. Kuruluma hazır kutu içeriği ile satılan aqua su arıtma cihazı nsf & iso belgelidir. 10 kasımda satılacak olan ürünümüzün fiyatı ise 450 TL‘dir.

Luxell Duvar Tipi İnfrared Isıtıcı

10 kasım şok hafta sonu indirim kataloğunda, havaların artık yavaş yavaş soğuması ile doğalgaz ve ısıtıcıları artık açma vaktinin geldiğini görüyoruz. Evlerinde bebek olanların ise çoktan açtığını biliyoruz. Bu tür ısıtıcılar havayı kuruttuğu için aslında gece yatarken kullanılması pekte iyi değildir. Fakat çözüm olarak bir tenekeye su koyup Luxell Duvar Tipi İnfrared Isıtıcısının ön tellerine bağlarsanız. Aynı zamanda havayı da nemlendirmiş olursunuz. Yüksek verimli tel sarımı ile üretilen Duvar Tipi Isıtıcıda infrared tüp bulunmaktadır. Bu tüp sayesinde hem daha fazla ısıncaksınız. Hemde daha az ücret ödeyeceksiniz. 2400 watt gününde ki Luxell Duvar Tipi İnfrared Isıtıcı firma tarafından 2 yıl garanti altındadır. Fiyatı ise 89,90 TL.

Group Çubuk Blender

Ev hanımları da 10 kasım 2018 aktüel ürünler kataloğunda unutulmadı. Bayanlar evde çok fazla vakit geçiriyorlar. Onların daha rahat iş yapabilmeleri için şok markete 10 kasım günü çubuk blender geliyor. Mutfakta iş yaparken daha hızlı sonuçlara ulaşmak adına, 700 watt gücünde motora sahip olan, 2 farklı mod turbo ve normal çalışma modu ile isteğinize cevap verecek. Çelik ucu paslanmaz bıçaklı parçalayıcı ile cumartesi günü şoka geliyor. Fiyatına gelecek olursak. 59,90 tl‘den satılacak.

26 kasım günü gelecek diğer ürünleri de listeleyecek olursak;

  1. Chantale Kadın Termal Tayt 12,95 TL.
  2. Kadın Uyku Çorabı 5,99 TL.
  3. Pamuklu Tek Kişilik Battaniye 24,90 TL.
  4. Pamuklu Çift Kişilik Battaniye 27,90 TL.
  5. Titiz Pratik El Rondosu 12,95 TL.
  6. 4 Katlı Metal Raf 24,90 TL.
  7. Keramika Kase / Kupa 3,50 TL.
  8. GoKidy Işın Kılıcı 14,95 TL.
  9. Sleepy Islak Havlu 3*50 Yaprak 8 TL. ”25 tl ve üzeri alışverişler için geçerlidir.”
  10. Head&Shoulders Şampuan Çeşitleri 360 ml 9 TL. ”12 ve 13 kasım günlerine özel 25 tl üzeri alışverişler için geçerlidir.”

Böylece Şok 10 Kasım 2018 Hafta Sonu Fırsatları incelemesini tamamladık. Haftaya Şok 17 Kasım 2018 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

şok 10 kasım 2018 luxell duvar tipi infrared ısıtıcı

Yorumlar (2 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.