Ana Sayfa Şok Aktüel 1 Nisan 2019 19 Görüntüleme

Şok 10 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu

Şok marketlerinin bitmek bilmeyen kampanyaları devam ediyor. Yeni haftaya ait Şok 10 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Yeni dönem ürünleri ile müşterilerin karşısına çıkmaya hazırlanan mağaza indirimleri ile bu hafta da yine göz dolduruyor. Getirdiği her çeşit aktüel ürünle takipçilerini memnun eden mağazanın bu hafta ki aktüel bülteninde yine yok yok. Züccaciye ürünleri, teknoloji ürünleri ve gıda ürünleri kataloğumuzun temel yapısını oluşturmaktadır. Peki ama bizleri ayrıntılı olarak bakarsak Şok 10 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunda tam olarak neler bekliyor? 10 nisan şok aktüel ürünleri arasında yer alan malzemelerin satış fiyatları nedir? Şok aktüel ürünleri hangi tarih aralığında geçerli olacak? Merak edilen tüm soruların cevapları için bu sayfaya göz atabilir, En altta bulunan broşürler üzerinden detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Şokta Bu Hafta Nisan 2019 Kampanyaları

Geniş ürün ağı ile birlikte müşterilerine tüm aktüel ürünleri sunan mağazanın bu hafta ki uygulayacağı indirimler halk tarafından epey merak edilmekteydi. Güncel şok kataloglarının sosyal medya üzerinden paylaşılması ile 10 nisan çarşamba günü yapılacak indirimlerde ortaya çıkmaya başladı. Uzun süredir müşterilerine indirim fırsatları sunan mağazanın sloganı hiç değişmiyor. Ucuz alışveriş için şok size yeterde artar. Öte yandan reklam filmlerine de önem veren mağazanın televizyonda her zaman güncel kampanyalarını bildiren reklamlarını görüyoruz.

Şok 10 Nisan 2019 Fiyat Listesi

[table id=87 /]

Alışkanlık haline gelen indirimler vatandaş tarafından artık her hafta çok merak edilir oldu. Şok marketlerinin hesaplı alışveriş için uyguladığı indirimler vatandaşlardan geri memnuniyet olarak dönüyor. Bu memnuniyet ile yıllardır bıkmadan usanmadan hizmet eden süper marketin kalitesi ise tartışılamıyor. Her il ve ilçede mutlaka bir şubesi bulunan mağazayı nerede ise tüm mahallelerde de görmek mümkün. Her geçen gün büyüyen ve şube ağına yenisi eklenen şok marketleri hızla gelişiyor. Müşteri memnuniyetini de en üst seviyede tutan şok market yetkilileri güler yüzlü personelleri ile sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

Böylece sizler için incelemeye alınan Şok 10 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya Şok 17 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]şok 10 nisan 2019 anne bebek çantası

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.