Şok 11 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Ülkemizde en uygun indirimleri müşteriler ile buluşturan şok mağazaları bu haftaya ait yeni ürünlerin olduğu Şok 11 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarını yayınladı.

Hayatımızın her anında uygun bütçe ile alışveriş yapmak ve devamlı kaliteli ürün alma isteği olmuştur. Asgari ücret ile geçinen ailelerin zor gün dostu aktüel marketlerin sayesinde bir çok gıda, temizlik ve züccaciye ürünü uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Aktüel marketler denildiğinde akla gelen ilklerden olan şok mağazaları büyük kampanyaları ayağınıza kadar getirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda getirdiği ürünler ile çok konuşulan mağaza bu haftada performans düşüklüğü olmadan fırsatlarını sunmak istiyor. Peki ama sizleri Şok 11 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? Şok aktüel ürünleri ile tezgaha inecek kampanyalar neler? Şok hafta sonu bülteninin ne zamana kadar geçerliliği olacak? İşte bu tür sorulara yanıt verme amacı ile incelememize göz atabilirsiniz.

Şok mağazalarının müşteri politikasını özetlemek gerekirse dar gelirli aileleri ve piyasadan yüksek fiyat dolayısıyla ürün satın alamayan müşterilerin yapılan haftalık indirim kampanyalarından istedikleri ürünleri satın almasıdır. Uzun yıllardır ülkemizde hizmet sunan mağaza vatandaşlara devamlı ne ihtiyacı varsa o ürünü getirmeye çalışmıştır. Böylelikle şok marketlerinin müşterileri çok sadıktır. Aktüel indirim günü büyük yoğunluk olmasına rağmen vatandaşlar market önünde sıraya girmektedir. Daha önceleri almak istediği ürünü belirleyen takipçiler indirim günü geldiğinde o ürünü satın almak için beklemektedir.

Şok 11 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

Ürünün AdıFiyatı
Mulier Ahşap Dönen Sunum Tahtası34,90TL.
Mulier Ahşap Kahve Sunum Seti24,90TL.
Paşabahçe Salata Kasesi8,99TL.
Paşabahçe Çay Bardağı 6'lı9,99TL.
Detox Şişe 1 Litre9,99TL.
Keramika Line Kupa4,99TL.
Keramika Line Çerezlik4,99TL.
Keramika Line Kase4,99TL.
Heinz İkili Set Mayanoz Ketçap14TL.
Algida Maraş Usulü Dondurma 500 ml8TL.
Fruko Gazoz 4x1 Litre5TL.

Şok aktüel marketlerinin sunduğu hizmetler bunlar ile sınırlı değil, Ülkemizde istihdama da büyük yardımı olmaktadır. Çalıştırdığı personel ile ülkeye sağladığı katkı paha biçilemezdir. Şoka bu hafta gelen ürünler içerisinde teknoloji malzemelerini de görebilirsiniz. Avm tipi mağazalarda yüksek fiyatlar ile satılan telefon, televizyon, küçük ev aletlerini şok market kataloglarını takip ederek uygun fiyat ile satın alabilirsiniz. bunu için yapmanız gereken aktüeladam bildirim sistemine abone olmak. Eğer sosyal medya kullanıcı iseniz bizleri o kanallardan da takip edebilirsiniz. Böylece indirimleri kaçırmaz ve istediğiniz ürünler geldiğinde bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Böylelikle sizler için incelenen 11 Mayıs 2019 şok Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna gelmiş olduk. Önümüzdeki günlerde paylaşılacak olan Şok 18 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

şok 11 mayıs 2019 muiler ahşap dönen sunum tahtası

Yorum Bırakın