ŞOK market, hafta içi yaptığı aktüel indirimlere hafta sonu kataloğunu da ekledi. Hafta sonuna özel olarak hazırlanan ŞOK 13 Kasım 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı.

Hafta içi Çarşamba günleri onlarca sayfadan oluşan bir aktüel ürünler kataloğu hazırlayan ve takipçilerine ekonomik alışveriş yapma imkanı sunan ŞOK market, hafta sonuna özel olarak yeni bir katalog daha yayınladı. 13 Kasım Cumartesi günü itibari ile market raflarında yerini alacak olan ve 17 Kasım 2021 tarihine kadar devam edecek olan indirimlerin yer aldığı ŞOK 13 Kasım 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı.

ŞOK market, müşterilerinin desteği ile büyümeye ve gücüne güç katmaya devam ediyor. Aktüel indirimler konusunda oldukça başarılı olan ŞOK, hem hafta içi hem de hafta sonu özel aktüel ürünler kataloğu hazırlıyor. Müşterilerine ekonomik anlamda da katkı sağlayan ve fırsat dağıtan ŞOK’ta hafta sonu indirim kataloğu belli oldu. 13 – 17 Kasım 2021 tarihleri arasında geçerli olacak olan yeni katalog ile hangi ürünler markete indirimli olarak gelecek biz de sizler için inceledik. Bu hafta yine çok memnun kalacağınız ürünler var. Hafta sonu yapacağınız alışverişi siz de fırsata çevirmek istiyorsanız, mutlaka siz de ŞOK markete uğrayın. İşte hafta sonuna özel olarak hazırlanan ŞOK market 13 Kasım 2021 aktüel ürünler kataloğu detayları…

Şok 13 Kasım 2021 Hafta Sonu Fırsatları – Aktuel Adam

 

Yazar hakkında

Aktüel Adam

Yorum Yap