Şok 13 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatları

En yeni ürünleri her hafta müşterilerinin beğenisine sunan süper market bu hafta Şok 13 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatları ile evlerinize misafir oluyor.

Şokta bu hafta sonu süpriz indirimlerin olduğu aktüel broşür nihayet gün yüzüne çıkmaya başladı. İçerik bakımından müşterilerini memnun edecek olan şok hafta sonu ürünleri raflardaki yerlerini almaya hazırlanıyor. İndirim denildiğinde ilk akla gelen marketlerden biri olan şok mağazaları hesaplı alışverişin adresi olmaya devam edecek. Bütçesi az olan müşterilerini daima kollayan ve gözeten mağaza her hafta indirimli ürünleri sizler için reyonlarına diziyor. Peki ama bizleri bu hafta Şok 13 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatları ile beraber neler bekliyor? 13 nisan 2019 cumartesi günü hafta sonu indirimlerinde ürünlerin satış fiyatları nasıl olacak? Şok aktüel bülteni bu hafta hangi tarihler arasında geçerli olacak? Tüm sorularınıza cevapları burada bulabilirsiniz.

Şok Nisan 2019 Hafta Sonu Kampanyaları

İndirimin müşteri ile buluştuğu adres olan şok mağazalarında teknoloji, ev ürünleri ve gıda malzemeleri sizleri bekliyor. Bu hafta sonu büyük indirimlerin konuşulduğu katalog olan şok aktüel bülteni bekleneni verecektir. Şok marketleri sayesinde sahip olacağınız ürünler ayağınıza geliyor ve her hafta gelmeye devam edecek. uzman personeli ile sizlere tüm mağazaları ile hizmet veren aktüel market takdiri hak ediyor. Takipçileri tarafından el üstünde tutulan market hesaplı alışverişin adresi olmayı başarıyor.

Şok 13 Nisan 2019 Fiyat Listesi

Çok Amaçlı Çift Kişilik Yatak Örtüsü39,90TL.
Çok Amaçlı Tek Kişilik Yatak Örtüsü34,90TL.
Çift Kişilik Kapitoneli Alez34,90TL.
Süngerli Sandalye Minderi5,90TL.
Tabure9,99TL.
Titiz Katlanır Faraşlı Fırça12,95TL.
3 Basamaklı Metal Merdiven49,90TL.
Fantom Dik Süpürge129TL.
Sinbo Saç Düzleştirici29,90TL.
Philips Saç Kurutma Makinesi129TL.
Axen Led TV1599TL.
Marmarabirlik 450gr Zeytin7TL.
400ml Dove Şampuan Çeşitleri8TL.

Tüketim ürünlerine özel indirim ve kampanyaların sunulduğu şok mağazaları vasıtası ile aylık alışverişlerinizi bütçenizi yormadan yapabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının beklediği tarzda ürünler sunan mağazanın önü indirim günü pek kalabalık oluyor. Sizlerde elinizi çabuk tutup yeni şok kataloğu üzerinden alacağınız ürünü belirleyerek cumartesi indiriminden faydalanabilirsiniz. O halde indirim günü en yakın şok market şubesinde sizleri bekliyoruz. Elinizi çabuk tutun, indirimli ürünler tükenmeden en yakın şubeye gelmelisiniz.

Böylelikle sizler için özenle incelenen Şok 13 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya Şok 20 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

şok 13 nisan 2019 philips saç kurutma makinesi

Yorum Bırakın