Ana Sayfa Şok Aktüel 12 Şubat 2019 20 Görüntüleme

Şok 13 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu

Yeni kampanya dönemine ait indirimlerin olduğu Şok 13 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Şokta bu hafta indirimler yine tüm müşterileri memnun edecek. Her hafta olduğu gibi bu hafta da indirimlere dur durak demeden devan eden süper market zincirinde bu hafta her aradığınız ürünü indirimli fiyatları ile bulacaksınız. Peki ama bizleri Şok 13 Şubat 2019 Aktüel Kataloğunda bekleyen süprizler neler? 13.2.2019 şok aktüel ürünlerinde hangi ürün kaç paradan satılacak? Tüm sorularınızın cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sinbo Elektrikli Ayaklı Izgara

Havaların artık yavaştan ısınması ile mangal sezonu açılmaya başladı. Şok marketleri ise bu hafta Sinbo Elektrikli Ayaklı Izgarayı satacak. Kolay kurulumlu ve yanmaz yapışmaz yüzeyli Sinbo Elektrikli Ayaklı Izgara metal ayaklar ve raf’a sahiptir. 100-260 derece arası ısı veren ürünümüzde çıkarılabilen yağ damlatma tepsisi de bulunmaktadır. Özellikle binaların fazla olduğu alanlarda mangal yapmak hem yaoana hemde çevredekilere büyük eziyettir. Ama Sinbo Elektrikli Ayaklı Izgara ile bu sorun ortadan kalkıyor. Kokusuz ve dumansız pişirme özelliği ile bu ürün harikalar yaratacak. Bulaşık makinesinde yıkanabilen parçaları ile 2000 watt gücünde ki Sinbo Elektrikli Ayaklı Izgara firma tarafından 2 yıl garanti altına alınmıştır. 13 şubat 2019 çarşamba günü şok markete gelecek olan elektrikli ızgaranın fiyatı ise 69,90 TL.

Şok 13 Şubat 2019 Fiyat Listesi

[table id=30 /]

Bluetooth Hoparlör

Bu hafta şoka gelecek olan ürünler içerisinde teknolojik ürünlerde görmek mümkün, Genç yaşlı demeden kullanım sağlayacağınız Bluetooth Hoparlör bu hafta şoka geliyor. Bilgisayar, akıllı telefon veya tablet bağlayarak cihazınızda ki sesi ortamda dinletebilirsiniz. Usb ve tf kart takma özelliği ile flash disk üzerinden de müzik dinlemek artık çok kolay olacak. 10 metre uzaklıktan bluetooth ile bağlantı sağlayabileceğiniz Bluetooth Hoparlör 3 watt güce sahiptir. 2 yıl garantisi ile beraber 29,90 tl ücrete satılacak olan Bluetooth Hoparlör’e sahip olmak için 13 şubat 2019 çarşamba sabah erkenden şok market önünde olmalısınız. Aksi takdirde stoklar sınırlı olduğu için ürünü satın alamayabilirsiniz.

Böylece sizler için detaylı olarak incelemeye alınan Şok 13 Şubat 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya Şok 20 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

şok 13 şubat 2019 sinbo elektrikli ızgara

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.