Şok 13 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Yeni haftaya ait güncel kampanyaların yer aldığı harika Şok 13 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Şok aktüel ürünler kişilerin evlerine en yakın mağazalarda yer alır. Şok 13 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatları ürünlerinin hepsi sınırlı sayıda da olsa bütün mağazalara gönderilir. Kişilerin öncelikle Şok aktüel ürünlerine katalog üzerinden ulaşmaları gerekir. Bunun içinde cep telefonu, bilgisayar ya da tablet üzerinden Şok aktüel kataloğunun takip edilmesi gerekir. Kataloglar bir hafta ya da iki hafta öncesinden yayınlanır. Bu sayede aktüel ürünlerinin indirime girdiği günde evinize en yakın mağazaya giderek ürününüzü teslim alma durumuna sahip olursunuz. Ürünlerin hangi mağazada olduğu şeklinde bir tereddütte girmenize gerek yoktur. Çünkü ürünler bulunan bütün mağazalara dağıtılır. Sizde size en yakın mağazaya giderek ürününüzü teslim alabilirsiniz.

Şok Aktüel Ürünlerinin Sınırlı Sayıda Olmasının Nedeni Nedir? Şok aktüel ürünler haftada iki gün mağazalarda satışa çıkarılır. Şok aktüel ürünleri her hafta değişiklik gösterir. Bu sayede her hafta yeni bir ürün alma imkanı sağlanmış olur. Ürünler oldukça kaliteli ürünlerdir. Aynı zaman da ürünler uygun fiyata alınabilir. Şok aktüel ürünlerin mağazada hareketliliği sürekli kılmak amacı ile her hafta yenilenmeye devam eder.

Şok 13 Temmuz 2019 Fiyat Listesi

Ürünün AdıFiyatı
Bluetooth Kulaklık34,90TL.
USB Fan12,95TL.
Solar Bahçe Aydınlatma9,99TL.
Termos Çanta16,95TL.
Mangal Kömürü 2 Kg12,50TL.
Piknik Örtüsü4,99TL.
Paşabahçe Ayran Bardak 350 cc 2'li9,99TL.
Pilsan Master Kamyon Taşıyıcı & Araba17,95TL.
Altını Islatan Aksesuarlı Et Bebek 30 cm39,90TL.
Duracall Kalem / İnce Pil 4'lü19,90TL.
Golf Maraşım Dondurma Çeşitleri 500 ml9TL.
Pril Gold Tablet 25'li17TL.

Bu nedenle de ürünler mağazalara sınırlı sayıda gelerek her hafta farklı bir ürün satışı yapılır. Ürünlerin satışa sunulduğu sürelerde de kısıtlamanın olması nedeni ile ürünler sınırlı sayıda getirilerek tüketimi sağlanır. Her hafta başka ürün satılıyor olması sayesinde de herkesin kendi ihtiyacını giderme imkanı da sağlanmış olur.

Böylece sizler için incelemeye alınan 13 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya Şok 20 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

şok 13 temmuz 2019 bluetooth kulaklık

Yorum Bırakın