Şok 15 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Türkiyenin sayılı büyük marketleri arasında yer alan şok yeni haftaya ait Şok 15 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatlarını yayınladı.

Uzun yıllardır vatandaşlara hizmet sunan mağaza her geçen gün büyüyerek daha faydalı olmaya ve daha çok insana indirim götürmeyi hedefliyor. İndirim denildiği zaman aklımıza ilk gelen marketlerden biri olan şok mağazalarının kalite politikası devamlı müşterilerden yana olmaktadır. Sınırsız alışveriş yapabileceğiniz mağazada indirimler olabildiğince fazla bu hafta, büyük alışverişler yanı sıra gündelik olarak ta şok marketten ihtiyaçlarınızı görebilirsiniz. Gelelim bizleri bu hafta Şok 15 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında nelerin beklediğine, sosyal medyada büyük hareketlilik oluşturan şok hafta sonu bülteni bu hafta yine beklenen ilgili gösterecek. Detaylı olarak bu hafta şoka hangi ürünlerin geldiğini ve bu ürünlerin özelliklerinin neler olduğunu buradan öğrenebilirsiniz. 15 haziran günü başlayan indirimlerin ne zaman son bulacağını ise sizlere bu yazımızda söyleyeceğiz.

Taze ve lezzetli ürünlerin de özellikle hafta sonu şoka geldiğini söyleyelim. Gündelik manav ihtiyaçlarınızı şoktan tedarik edebilirsiniz. Lezzetli yemekler pişirmek için taze ve olgunlaşmış sebzelere ihtiyacınız olacaktır. Her hafta sonu şoka gelerek bu ihtiyaçlarınızı uygun fiyata satın alabilirsiniz. Gıda reyonları yine indirimli ürünleri sunmaya devam etmektedir. Bazı vatandaşların özellikle dikkat ettiği ve yakın takibe aldığı temizlik ürünleri reyonlarında ise bir çok malzeme bu hafta olacak 15 haziran kampanyasına dahil edildi.

Şok 15 Haziran 2019 Fiyat Listesi

Ürünün AdıFiyatı
Sunmild Lastik Tamir Spreyi 300 ml12,95TL.
Telefon Uyumlu Mikrofonlu Kulaklık12,95TL.
Ön Cam Metalize Güneşlik6,99TL.
Mıknatıslı Telefon Tutacağı8,99TL.
Araç İçi Telefon Tutacağı8,99TL.
Araç Çakmak Şarjı 3.1 A9,99TL.
IOS / Android / Aux Kablo 100 cm6,99TL.
GoKidy İlk Arabam ATV39,90TL.
Persil Toz Çamaşır Deterjanı 3 Kg15TL.
Familia Parfümlü Tuvalet Kağıdı 8'li7TL.

Şok aktüel bültenlerini gençlerin büyük bir kısmı da yakın takibe almış durumda, elektronik ürünlerin satıldığı avmlerde fiyatlar bi hayli yüksek olduğundan insanlar alternatif yerler aramaktadır. Günümüzde aktüel marketlerin varlığı bu tarz düşünce içinde olanlar için ilaç niteliğindedir. Pek çok yerli ve ithal elektronik eşyayı firma garantisi ile uygun fiyattan satan şok mağazaları indirim günlerinde dolup taşmaktadır. Sadık müşteri kitlesi ile durmadan ilerleyen mağaza gelecekte daha fazla insana ulaşmak ve onlarında indirimli ürünlerden satın alması için daha fazla şube açmaktadır.

Böylelikle sizler için incelemeye alınan Şok 15 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya yeni ürünlerin olacağı Şok 22 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

şok 15 haziran 2019 araba ön cam güneşlik

Yorum Bırakın