Ana Sayfa Şok Aktüel 6 Mayıs 2019 28 Görüntüleme

Şok 15 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu

Yoğun ilgi görecek ürünler yer bulduğu Şok 15 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Şokta bu hafta aktüel ürünler müşterileri fazlası ile hayran bırakacak kendine, neden mi? Çünkü bu hafta şok aktüel fırsatları özenle hazırlandı. Müşterilerine ramazan ortasında harika ürünler sunan mağaza bu durumun haklı sevincini yaşamaktadır. Perşembe günü yani indirim zamanı yoğunluk olacağını şimdiden sizler ile paylaşalım. Eğer yoğunluktan fazla etkilenmek istemiyorsanız. Sabah erkenden şok market önünde sıraya girmelisiniz. Peki ama sizleri Şok 15 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğunda neler bekliyor? Şok aktüel ürünleri bu hafta hangi kampanyalar ile karşınıza çıkacak? 15 mayıs çarşamba başlayan indirimler ne zaman son bulacak? Aklınızda ki soruların cevaplarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Her zaman müşterilerine kaliteli ve uygun ürün satan mağaza ile müşteriler arasında güçlü bir bağ oluşmuş durumda, haftanın iki farklı gününde tüm ürünlerini müşterileri için raflara dizen mağazanın kalitesi ve bütçe dostu fiyatları göz dolduruyor. özellikle teknoloji bölümünde yapılan indirimler, piyasanın çok altında olduğundan büyük rağbet görmektedir. Elektronik marketlerde yüksek fiyata satılan televizyon, telefon ve daha bir çok elektronik ürün şokta daima uygun fiyattan alıcısına ulaştırılıyor. Mağaza aldığı kar’ı minimuma indirerek müşterilerine ürünleri uygun fiyattan sunuyor. Eğer sizlerde ay sonunu zor getiriyor iseniz. Mutlaka şok markete uğramalısınız.

Şok 15 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

[table id=121 /]

15 mayıs 2019 çarşamba günü sabahtan başlayan kampanya günü 22 mayıs  çarşamba gününe kadar sürecek. Bu zaman zarfında katalogta belirtilen tüm ürünler indirimli olarak satılacak. ramazan ayı içerisinde olmamızdan dolayı bir çok gıda ürününde ve atıştırmalıklar da daha fazla indirim bulunmaktadır. Sevdiklerinize ve misafirlerinize lezzetli iftar sofraları hazırlamak için ilk olarak bu hafta şok markete uğramanız kalite ve fiyat açısından sizlerin kar’ına olacaktır. İndirim haberlerinden anında bilginiz olsun isterseniz. online bildirim sistemimize abone olabilirsiniz. Şokta bu hafta ev hanımları içinde özel ürünler var. Mutfağınız için gerekli olan tüm malzemeleri evinize en yakın şok marketten tedarik edebilirsiniz.

Böylece sizler için incelenen Şok 15 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya yeni ürünler ile dolu olacak. Şok 22 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

şok 15 mayıs 2019 ecplorer akülü atv

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.