Ana Sayfa Şok Aktüel 13 Şubat 2019 12 Görüntüleme

Şok 16 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Son haftaların en uygun kampanya ürünlerinin yer aldığı Şok 16 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Şokta bu hafta sonu yine çok özel kampanya ürünleri var. Türkiye’nin her bölgesinde şubesi olan süper market zincirlerinde indirim ve kampanyaların sonu gelmek bilmiyor. Müşterilerin de aşırı olarak takip ettiği ve istedikleri ürünlerin gelmesi ile markette alışveriş yoğunluğu artıyor. Şok aktüel ürünleri haftada 2 defa yayına alınıyor. Bizim inceleme yapacağımız. Şok 16 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında hangi ürünlerin sizleri beklediğini merak ediyorsanız. Sayfayı aşağı doğru kaydırmaya başlayınız. Güncel şok hafta sonu indirim ve kampanyaları hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Axen 40″ Uydu Alıcılı Led Tv

Şok mağazalarına gelen teknoloji ürünleri müşteriler tarafından sıkça tekrar gelmesi isteniyor. Şok mağazaları müşterilerden gelen bu talebi devamlı olumlu olarak yanıtlamaya devam ediyor. Bu hatfa şok markete Axen 40″ Uydu Alıcılı Led Tv geliyor. İhtiyaç sahipleri için uygun fiyattan satışa çıkarılacak olan Axen 40″ Uydu Alıcılı Led Tv’nin teknik özellikleri arasında 2 adet hdmi çıkışı bulunması ve bu sayede akıllı cihazlardan yüksek kalitede görüntü aktarımı sağlayabilirsiniz. 1080p full hd görüntü kalitesi ile tüm dizi ve filmleri yüksek çözünürlükte seyredebilirsiniz. Aynı zamanda usb media player özelliği ile film, belgesel vs video türlerini Axen 40″ Uydu Alıcılı Led Tv üzerinden aileniz ve sevdikleriniz ile kaliteli olarak izleyebileceksiniz. 2 yıl firma tarafından garanti altına alınan Axen 40″ Uydu Alıcılı Led Tv 16 şubat 2019 cumartesi günü şokta 1349 tl’ye satılacak.

Şok 16 Şubat 2019 Fiyat Listesi

[table id=31 /]

Sinbo Komple Blender Set

Şok aktüel bültenini en çok takip edenler arasında şüphesiz ev hanımları da var. Şok marketin hanımlara özel kampanyasında ise bu hafta bizleri karşılayan ürün Sinbo Komple Blender Set oluyor. 16 şubat ile 19 şubat 2019 tarihleri arasında geçerli olacak şok kataloğuna baktığımızda sahip olabileceğimiz tüm ürünleri görüyoruz. Sinbo Komple Blender Set’in teknik özellikleri nedir? Ayrılabilen gövdesi olan paslanmaz çelik blender, çift çırpma aparatı, rendeleme ve dilimleme diskleri ile mutfakta her ürünü istediğiniz gibi parçalaya bileceksiniz. Sinbo Komple Blender Set rahatlıkla bulaşık makinesine atılabilir. Emniyet sistemli 100 watt gücünde ki Sinbo Komple Blender Set bu hafta sonu şoka geliyor. Katalog’ta yazan satış fiyatı ise sadece 139 TL.

Sizler için detaylarına indiğimiz Şok 16 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının son bölümüne geldik. Haftaya Şok 23 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

şok 16 şubat 2019 sinbo komple blender

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.