Ana Sayfa Şok Aktüel 11 Temmuz 2019 24 Görüntüleme

Şok 17 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğu

Uzun zamandır beklenen aktüel ürünlerin yer aldığı Şok 17 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Şok Beyaz Eşya Aktüel Ürünleri, Şok mağazalar zinciri 1995 yılından bu yana yurdun her köşesinde kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile satışa sunarak hizmet veriyor. Her geçen gün daha da büyüyen Şok mağazalar zinciri ana prensibinin temel gıda ve tüketim ürünlerini yüksek kalite ve mümkün olan en uygun fiyat garantisi ile halka sunmak olduğunu belirtiyor. Her hafta sizlere bekleneni veren mağaza yeni haftaya ait Şok 17 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğu ile beraber kampanyalarını görücüye çıkarıyor. Şok mağazalarının halka sunduğu cazip avantajlardan biri de Şok aktüel ürünler olarak sunuluyor.

Her hafta yayınlanan aktüel yayınları ile hangi ürünlerin kampanyalı olduğu ve hangi ürünlerin haftanın en indirimli ürünleri olduğu duyuruluyor. Şok aktüel ürünlerini takip eden tüketiciler ihtiyaçları olan ürüne cazip fiyat seçenekleri ile sahip olabiliyorlar.

Şok 17 Temmuz 2019 Fiyat Listesi

[table id=174 /]

Şokta bu hafta elektronik eşyalar, beyaz eşya, teknolojik ürünler, giyim, ayakkabı, zücaciye, spor malzemeleri ve gıda ürünleri gibi çok geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor. Tüketici ihtiyacı olan ürünü Şok aktüel avantajları ile uygun fiyata satın alabiliyor. Şok Beyaz Eşya Aktüel Ürünler Nelerdir? Şok aktüel ürünleri arasında yer alan beyaz eşyalar her evde mutlaka bulunan ve en çok kullanılan eşyalardan oluşuyor.

Böylece sizler için özenle hazırlanan 17 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya güncel ürünlerin olacağı Şok 24 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

şok 17 temmuz 2019 kumsal tencere takımı

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.