Ana Sayfa Şok Aktüel 10 Mayıs 2019 11 Görüntüleme

Şok 18 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Takipçilerine inanılmaz indirimler sunacak olan şok marketleri bu haftaya ait yeni kataloğu olan Şok 18 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarını yayınladı.

Uzun yıllardır halka hizmet eden şok marketleri kampanyalarını sürdürmeye son sürat devam ediyor. Her indirim gününü yoğun olarak geçiren mağazanın müşterileri şok marketlerini artık çok iyi benimsemiş. Yaptığı indirim kampanyaları ile haftanın ortasında ve hafta sonunun ilk gününde takipçileri ile buluşuyor. Vatandaşlar her haftayı ayrı özlem ile beklerken şok süper marketleri uygun fiyatları sayesinde rakipleri ile dişe diş gidiyor. Bu hafta şoka gelecek ürünlere göz attığımızda evimizin ihtiyacı olan bir çok malzemeyi tedarik edeceğimizi öngörüyoruz. Peki ama detaylı olarak bakarsak. Şok 18 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında bizleri neler bekliyor? Şok hafta sonu indirimleri hangi ürünleri kampanyaya dahil edecek? 18 mayıs cumartesi günü şok mağazalarına gidenler süpriz indirim ve fırsatlardan yararlanabilecek.

Ama süprizler ile karşılaşmak istemiyorum diyorsanız. Aktueladam internet sitemizin bildirim sistemine vakit kaybetmeden abone olabilirsiniz. Aktüel marketlerin kapı önlerine asılan haftalık indirim broşürlerine göz atmak için bazen zamanınız olmayabilir. İndirimlerden önceki zamanlarda çok marketin kataloğu mağazanın camlarına yapıştırılıyor. Lakin o kadar yoğun çalışıyoruz ki bu indirimleri bazen önünden geçsekte gözümüz görmeyebiliyor. Editörlerimiz sizler için 7/24 çalışarak indirimlerden ilk önce haberdar olmanıza olanak tanıyor. Bu sayede sizde bu hafta şok markete ne gelecek? kaç paraya satılacak? gibi soruları aklınızdan çıkaracaksınız. Güncel kataloglar paylaşıldığı an sizlere online bildirim gelecek. Sizlerde ihtiyacınız olan veya hoşunuza giden ürünü satın almak için sadece markete indirim günü uğrayacaksınız.

Şok 18 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

[table id=127 /]

Şok marketleri günümüzde tüm ihtiyaçların karşılanabileceği bir mağaza olmayı başaran nadir aktüel marketlerde bir tanesidir. Şüphesiz her hafta vatandaşların isteklerine göre listeler hazırlayıp bu listeleri broşür sayfasına dönüştürüyor. Tüm özel günleri hatırlayan ve bu günlerde özel ürünler sunan mağaza halkın gönlünü çoktan kazanmış durumda, sadık müşterileri ile geleceğe sağlam adımlar ile ilerleyen şok marketlerine başarılar dileriz.

Böylece sizler için incelenen Şok 18 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya Şok 25 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.