Şok 19 Haziran 2019 Aktüel Kataloğu

Şok marketleri bu hafta yine uygun fiyatlı ürünleri ayağınıza kadar getiriyor. Yüksek indirimli ürünlerin olduğu Şok 19 Haziran 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Şokta bu hafta müşteriler yayınlanan ürünleri çok beğenecek. 7 den 70’e tüm vatandaşların beğeneceği ve aşırı ilgi göstereceği indirim rehberi harika görünüyor. Uzun zamandır büyük kampanyalarını izlediğimiz şok marketleri bu uygulamayı sürdürerek daha büyüklerine imza atmaya devam ediyor. Peki ama bu kadar merak edilen ve hoşunuza gideceğini düşündüğümüz Şok 19 Haziran 2019 Aktüel Kataloğunda neler var? 19 haziran çarşamba günü şoka gelecek ürünlerin kapsamı nedir? İndirimler ne zaman son bulacak? Şok aktüel ürünler kataloğu kaç adet ürün sunacak? İndirimlerin boyutu ne aşamada olacak? Daha sayamadığımız bir çok sorunun yanıtını bu incelememizde arayacağız.

Her hafta yüzlerce ürünü indirimlerle bizlere sunan şok mağazaları yeni hafta şok broşüründe daha güzel ürünler getirmeye devam ediyor. Benzersiz ürünleri avantajlı fiyatlar ile sunan mağaza 81 ilde hizmet vermeye ve vatandaşlara uygun fiyatlı ürünleri getirmeye son sürat devam etmektedir. Özellikle ev hanımlarının büyük dikkatini çekecek olan şok aktüel kataloğu bir çok züccaciye ve ev dekorasyonu ürününü bünyesinde barındırıyor. şok marketleri bayanlara uygun ve onların istedikleri ürünleri her hafta getirerek, sadık müşteri olmasını sağlamıştır. Mutfaklar da kullanılan küçük ev aletleri yine şok marketlerinin uygun fiyatlarla satacakları ürünler içerisinde yer almaktadır.

Şok 19 Haziran 2019 Fiyat Listesi

Ürünün AdıFiyatı
Ütü Masası75TL.
Kurutmalık45TL.
Kumsal Granit Efektli Cam Kapaklı Derin Tencere 22 cm49,90TL.
Kumsal Granit Efektli Cam Kapaklı Karnıyarık Tencere 24 cm49,90TL.
Kumsal Granit Efektli Tava 26 cm29,90TL.
Mulier Desenli Kesme Tahtası Seti 4'lü39,90TL.
Emaye Saklama Kabı Seti 3'lü24,90TL.
Pilsan Explorer Akülü Araba ATV279TL.
Amigo Ay Çekirdeği 250 gr2,95TL.
Amigo Bol Tuzlu Ay Çekirdeği 250 gr2,95TL.
Vernel Max Yumuşarıcı 3x720 ml19TL.

Hayatımızın her alanına yönelik ürünlerin olduğu şok katalogları, bu hafta yine bir çok eksik ihtiyacımızı karşılamak üzere paylaşılıyor. Elektronik ürünlerin piyasada ki satış fiyatları müşterilerin alamayacağı düzeye ulaşmaktadır. yeni evlenen çiftlerin özellikle alışveriş dönemleri çok zor geçmektedir. Buradan yeni evlenen çiftlere seslenmek isteriz. Şok mağazalarının indirim bültenlerini takip ederek çok uygun fiyatlardan ihtiyaçlarınızı görebilirsiniz. Özellikle televizyonlar şokta uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Eski ürünü arızalananlarda yine süpermarketten alışveriş yaprak daha karlı çıkabilir. Hesaplı ve kaliteli ürünlerin adresi şok her daim yanınızda olmaktadır.

Böylelikle sizler için özen içinde hazırlanan Şok 19 Haziran 2019 Aktüel Kataloğunun son bölümüne geldik. Yeni haftada gelecek ürünlerin yer alacağı Şok 26 Haziran 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere….

Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

şok 19 haziran 2019 ütü masası

Etiketler:

Yorum Bırakın