Ana Sayfa Şok Aktüel 25 Şubat 2019 14 Görüntüleme

Şok 2 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Yeni dönem indirim ve kampanyalarının yer aldığı Şok 2 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Şok marketleri yayınladığı aktüel kataloglar ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Şokta bu hafta sonu inanılmaz fırsatlar sahiplerini beklemeye devam edecek. Pek çok vatandaşın hayatında önemli yere sahip olan şok mağazalarının yapacağı indirimler dikkatle takip ediliyor. Özellikle şok hafta sonu indirimleri gıda ürünleri içerdiğinden aileler daha fazla ilgi gösteriyor. Mutfağınızda ki eksik gıda malzemelerini tamamlamak için ailece bu hafta sonu şoka gelmelisiniz. Peki ama bizleri Şok 2 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatları ile bekleyen ürünler neler? Şokta bu hafta sonu indirimler hangi ürünlere ne kadar uygulandı? Hangi ürün kaç paraya satılacak? Tüm soruların cevaplarına ulaşmak için sayfayı kaydırınız.

Şokta hafta sonu neler var?

Şok Aktüel ürünleri ile beraber evimize girecek fırsatlar ortaya çıktı. Cumartesi günü itibari ile şok mağazalarına uğrayan vatandaşların sahip olacağı indirimler market yetkilileri tarafından açıklandı. İhtiyacınız olan tüm gereksinimleri karşılayan şok mağazalarının bu hafta yeni döneme ait ürünlerinde de yüzünüzü güldürmeyi başaracak. Haftalık olarak yaptığınız ev alışverişlerinde en çok tercih edilen süpermarketlerden biri olan şok mağazalarının yaptığı kampanyalar sosyal medya üzerinde de büyük yankı uyandırıyor. En çok konuşulanlar arasında yer alan şok hafta sonu kataloğu takipçiler tarafından devamlı kontrol ediliyor. Ay başı geldi artık alışveriş yapmanın tam zamanı, fazla harcamamalıyız ay sonunu düşünerek. Bu nedenle bu hafta şok mağazalarına uğrayıp kesenize göre alışveriş yapmanız mümkün hale geliyor. Bütçenizi sarsmadan az para ile çok ürün satın alarak hem elinizdeki parayı çok harcamamış olursunuz. Hemde kullanacağınız gıda, temizlik ürünlerini satın almış olursunuz. Kazançlı alışveriş yapmak isteyenlere şook yeter sloganı sizler için söyleniyor. Marka ürünleri satın almak için sizlere en yakın şok şubesine 2 mart 2019 tarihi ile uğramanız yeterli olacaktır.

Şok 2 Mart 2019 Fiyat Listesi

[table id=48 /]

Böylelikle sizler için incelemeye aldığımız Şok 2 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna ulaştık. Önümüzdeki hafta geçerli olacak Şok 9 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

şok 2 mart 2019 teba elektrikli çay makinesi

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.