Şok Aktüel

Şok 2 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamanız için bu hafta ayağınıza kadar gelecek olan aktüel ürünler Şok 2 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatları ile yayınlandı.

Şok marketleri yaptığı indirimler ile bu hafta yine çok konuşulacak. Yaptığı indirimler ile her hafta sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer bulmayı başarıyor. Gündeme ait tüm indirimleri takip edeceğiniz sitemizde Şok 2 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatlarına da ulaşabilirsiniz. Peki ama bizleri 2 Şubat şok hafta sonu indirimlerinde neler bekliyor? Hangi ürün kaç paradan satılacak? Aklınızda ki tüm soruların cevap bulması için ayrıntılı katalog incelememize geçiyoruz.

Axen 32″ Uydu Alıcılı Led Tv

Şok markete bu hafta gelecek ürünlerin en başında yer alan Axen 32″ Uydu Alıcılı Led Tv daha öncelerde de şok mağazalarına gelmiş ve çok fazla beğenilmişti. Müşterilerinin isteklerine göre ürünleri aktüel raflarına dizen süper market bu hafta herkesin memnun edecek. Teknoloji ürünlerine uygun fiyattan sahip olmak isteyenler için harika bir fırsat ile karşımıza çıkan şok aktüel ürünlerinde Axen 32″ Uydu Alıcılı Led Tv bu hafta aktüel raflarda ki yerini alıyor. Ürünümüz piyasa fiyatlarının altında bir fiyattan satılacağını sizlere baştan belirtelim. Usb media player özelliği sayesinde harici Disk üzerinden tüm sinema filmlerini hd kalitede izleyebileceksiniz. Yüksek çözünürlük ve ses kalitesi ile 2.2.2019 cumartesi  günü şok markete gelenler Axen 32″ Uydu Alıcılı Led Tv’ye 899 tl ödeyerek sahip olabilir.

Sinbo Tost Makinesi

Kahvaltıların değişimeyen lezzeti olan Tost hiç bu kadar kolay hazırlanmamıştı. Mutak ürünlerinin geniş yer aldığı şok 2 şubat 2019 hafta sonu fırsatlarında karşımıza Sinbo Tost Makinesi çıkıyor. Takipçilerinin geneli ev hanımınolan şok marketleri bu hafta onları unutmadı. Ailenizle ile birlikte keyif yapmanız için şok bu hafta sonu Sinbo Tost Makinesini uygun etiket fiyatı ile satacak. Temizlenmesi ve saklanması kolay olan tost Makinesi bu hafta şok marketlerine uprayanları bekliyor. Fiyat olarak Sinbo Tost Makinesi 129 tl’den satışa sunuluyor. Tüm aktüel ürünlere sahip olmak için Şok marketlerine sabah erkenden uğramalısınız.

Şok 2 Şubat 2019 Fiyat Listesi

[table id=16 /]

Böylece sizler için özenle incelemeye alınan uygun fiyatlı Şok 2 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya Şok 9 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com