Merakla beklenen Şok 20 Kasım 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı. Yine Şok markette bu hafta Cumartesi gününe özel çok cazip kampanya ve fırsatlar var.

Şok aktüel ürünler kataloğu ile yine müşterilerinin ev ekonomilerine katkı sağlamaya devam ediyor. Uzun yıllardan beri kaliteli ve uygun fiyatlı alışverişin adresi olan Şok’ta 20 Kasım tarihi itibari ile başlayacak olan kampanyanın detayları belli oldu. Bu hafta Şok 20 Kasım 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu ile gelecek olan indirimli ürünler herkese hitap ediyor. Özellikle hanımları çok mutlu edecek züccaciye ürünleri kampanyası ile ünlü marketler zinciri haftaya damga vuracak gibi duruyor.

20 Kasım 2021 tarihinde Şok market raflarında yerini alacak olan indirimli ürünleri merak edenler için kataloğu detaylı inceledik. Şok aktüel ürünler kataloğu incelememizde özellikle ev tekstili, züccaciye ve elektrikli ev aletleri dikkatimizi çekti. Ayrıca bu hafta Şok market çamaşır makinesinde de indirime gitmiş. İşte, Şok market haftanın indirimleri…

Şok 20 Kasım 2021 Hafta Sonu Fırsatları – Aktuel Adam

Yazar hakkında

Aktüel Adam

Yorum Yap