Şok 20 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatları

İndirimler şokta bu hafta sonu yağmur olup yağacak. Büyük kampanyaların yer aldığı Şok 20 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Mağaza yetkililerinin açıkladığı listeye göre bu hafta indirimler şokta çok fazla olacak. Daima bir önceki haftaya göre daha fazla ve daha uygun fiyatlı ürünler sunan şok marketleri bu dönemde müşterilerine bekleneni verecek. Özelliklerine bakınca şok aktüel ürünlerinin ihtiyaçlara yönelik hazırlandığını görüyoruz. Peki ama bizleri bu hafta Şok 20 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında hangi kampanyalar bekliyor? Şok hafta sonu indirimlerinde hangi ürün kaç paradan satılacak? 20 nisan günü başlayan şok katalog fırsatları ne kadar sürecek? Tüm soruların cevaplarını incelemede bulabilirsiniz.

Bu hafta yapılan şok indirimlerinde büyük yoğunluk beklendiğinden alışveriş yapacak olan vatandaşların daha temkinli gelmesi iyi olacaktır. Bu kadar büyük fırsatların olacağı cumartesi günü sabah erkenden market önünde yerinizi almalısınız. Gelecek ürünlerin stok adedince geldiğini unutmayalım. Haftada iki kez müşterileri avantajlı ürünler ile buluşturan mağazanın indirim raflarına dizilecek ürünler her ihtiyaç sahibinin işine yarayacak türden olacak. Alışveriş bütçenizden tasarruf sağlayarak gerçekleştireceğiniz ürün alışında büyük kar edeceksiniz.

Şok 20 Nisan 2019 Fiyat Listesi

Ürünün AdıFiyatı
Hometech Notebook699TL.
Akıllı Çocuk Saati199TL.
Pilsan Explorer Akülü Atv279TL.
Gokidy Lisanslı Oyun Çadırı34.90TL.
Gokidy Puset Oyuncak19.95TL.
Balon Çeşitleri2.50TL.
Çantalı Oyun Hamuru Seti19.95TL.
3 Litre Ace Ultra Çamaşır Suyu10TL.
800 gram Bahçıvan Bembeyaz Süzme Peynir12TL.

Özellikle gıda alışverişi yapacak olanlar için bu katalog çok faydalı olacak. Bu hafta sonu aileniz ile beraber şok markete uğrayıp daha önceden oluşturduğunuz alışveriş listesinde yazan ihtiyaçlarınızı satın alabileceksiniz. Hemde bunu bütçenizi sarsmadan halledeceksiniz. Ülkenin her ilinde ve ilçesinde vatandaşlara durmadan hizmet veren süper market gün geçmiyor ki bir şube daha açmasın. Böylelikle indirimleri daha fazla aileye ulaştırma hedefin de bir adım daha atmış oluyor. Tüm ülke halkının faydalanması gereken indirimleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Ekonomik olarak zor durumda olan aileler içinde ürün satın almak artık eziyet olmaktan çıkacak. Zengin ürün çeşitliliği bulunan markette özellikle 25 tl ve üzeri kampanyaları müşteriler tarafından beğenilmektedir. Bu bölümde kimi zaman bir gıda ürünü kimi zaman ise temizlik ürünü bulunmaktadır. yeni kampanya ve fırsatlar için bizi takibe devam edin.

Böylelikle sizler için özenle hazırlanan Şok 20 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya Şok 27 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

şok 20 nisan 2019 akıllı çocuk saati

Yorum Bırakın