Ana Sayfa Şok Aktüel 17 Şubat 2019 23 Görüntüleme

Şok 20 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu

Merakla beklenen yeni haftaya ait Şok 20 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Şok aktüel takipçileri için bu haftaya özel olarak yayınlanan broşürde yine sizler tarafından çok beğenilecek ürünler yer alıyor. Türkiye’nin en çok alışveriş yapılan süper marketlerinden biri olan şok marketleri indirimde diğer marketler ile yarışmaya devam ediyor. Muhteşem fırsatlarla her hafta müşterilerinin ayağına yüzlerce aktüel ürünü getiren mağazanın bu hafta için özel olarak yayına aldığı Şok 20 Şubat 2019 Aktüel Kataloğunda bakalım neler var? 20.2.2019 şok kataloğu içeriğinde kaliteli ürünlerin yer aldığını söyleyebiliriz. Gıda ürünlerini de bir hayli uygun fiyattan satacak olan şok mağazalarına bu hafta uğramayanlar pişman olacak. Eğer ucuzluk ve kalite arıyorsanız. Sizleri de bu hafta şok mağazalarına bekleriz.

Kumtel Tam Boy Fırın

Mutfak ürünlerinin geniş yer kapladığı Şok aktüel broşüründe bu hafta bizleri bekleyen ucuz ürün Kumtel Tam Boy Fırın oluyor. Günümüzde beyaz eşya satın almak zor oldu ama üzülmeyin şok süpermarketleri çarşamba günü sizlere harika ürünler getiriyor. Kumtel Tam Boy Fırın özellikleri nelerdir? 2000 watt ısıtma gücü ile muhteşem lezzetleri çabucak hazırlayabilirsiniz. 4 Gözlü ocağı sayesin ise yemeklerinizi pişirebileceksiniz. Gaz emniyet sistemi ile güvenlik tamamen kontrol altında olacak. 57 litre kapasiteli Fırın hacmi ile çok kişilik lezzetler hazırlayabilirsiniz. 2 yıl garanti ve ücretsiz kurulum hizmeti ile 20 Şubat 2019 çarşamba günü Kumtel Tam Boy Fırın sadece 799 TL.

Şok 20 Şubat 2019 Fiyat Listesi

[table id=32 /]

Teba Çelik Su Isıtıcı

Şok fırsatları ile bu hafta sahip olacağınız ürünlerin devamında gördüğümüz üzere Teba Çelik Su Isıtıcıda yer alıyor. Teknolojinin gelişmesi ile mutfaklarda artık kolaylık zamanı hızlı su ısıtmak istiyorsanız. Bu hafta şok markete uğrayarak Teba Çelik Su Isıtıcıyı satın alabilirsiniz. Paslanmaz çelik rezistanslı ürünümüz de susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi bulunmaktadır. Otomatik kapanma özelliği ile donanımsal olarak güvenlik önlemlerini almış olursunuz. 1.8 litre kapasiteli Teba Çelik Su Isıtıcı Şok aktüel fırsatları ile ayağınıza kadar geliyor. Ürünümüzün satış fiyatı ise 39,90 TL.

Böylece sizler için harika ürünlerin bulunduğu Şok 20 Şubat 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Önümüzdeki dönemde yeni ürünlerin olacağı Şok 27 Şubat 2019 Aktüel Kataloğunda görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

şok 20 şubat 2019 kumtel tam boy fırın

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.