Şok Aktüel

Şok 22 Eylül 2018 Hafta Sonu Fırsatları

Hafta sonu için özenle hazırlanan güncel fırsatlar ile dolu Şok 22 Eylül 2018 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Şok’ta bu hafta sonu cazip fiyatlı ürünlerin arasında balık tutmak isteyenler için güzel bir set var. Ayrıca çocuklar için oyuncak ve tüketim ürünleri de bulunmaktadır. Peki ama detaylı olarak Şok 22 Eylül 2018 Hafta Sonu Fırsatlarında hangi ürün kaç para? Sorularınızın cevap bulması için aşağıda yapılan incelemeye göz atmanız yeterli olacaktır.

Şok 22 Eylül 2018 Her Telden Ürünler

22 eylül 2018 cumartesi günü şok marketin raflarında dizili olarak göreceğiniz üürnleri karışık olarak bu başlık altında inceleyeceğiz. İlk olarak yğksek enerji tasarrufu sağlayan led tek nolojisini bilirsiniz. Artık piyasada homojen ampüller tükenmeye başladı. Sizde bu teknolojiye ayak uydurmak isterseniz. Led Işıldak 9,95 TL. Yazımızın başında da söylemiştik. Artık sonbahar geldi ve balık avlanma sezonu açıldı. Kolay kullanım imkanı ile her alanda balık tutabileceğiniz. Arkadaşlarınızla beraber sakin rahat bir hafta sonunda kafa dinleyerek hobiinizi gerçekleştireceğiniz. Erma Olta Seti 69,90 TL. Tabi balık tutmak için sadece olta yeterli değil tüm aksesuarlarınızı içine yerleştireceğiniz. Alba Star Organizer Balıkçı Çanta 24,90 TL. Yakaladığınız balıkları muhafaza etmek için ise yine Alba Star Marka Sepetli Balıkçı Kovası 24,90 TL. Balıkları tuttuk şimdi ise pişirme vakti bunun için şok markette granit kaplamalı  Kumsal Balık Tavası 44,90 TL. Şimdiden tutacağınız balıkları afiyetle yemenizi diliyoruz.

Şok hafta sonu indirim fırsatları içerisinde çocuklarında gönlü alınacak. Minikler bu hafta da şok marketleri tarafından hatırlanıyor. Bu hafta daha küçük bebeklere yönelik ürünlerin bulunduğunu belirtelim. Genellikle 4. aydan sonra başlayan diş çıkarma durumunda çok ihtiyacınız olacak Fisher Price Bebk Dİşliği 7,95 TL. Biberon ve Şişe Temizleyicisi 3,95 TL. Disney karakterleri ile Lisanslı Çocuk Çorap 2,95 TL. Bebeklerin soğukları daha hafif atlatmaları için ayaklar önemli biliyorsunuz. 20-25 numara aralığında Disney Lisanslı Peluşlar 19,90 TL.

Şok 22 Eylül 2018 Tüketim  Ürünleri

Gıda ürünlerinde ise bu hafta sizleri aynı kampanya farklı iki ürün bekliyor. 25 tl ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak kampanyada 9,45 tl olan 450 gram Marmarabirlik Elit Zeytin sadece 6 TL. 24 eylül ve 25 eylül tarihlerine özel kampanyada ise yine 25 tl üzeri alışveriş yapanlar için olacak. 16,90 tl olan 450 gram Sütaş Tost Peyniri 10 TL.

Böylelikle sizler için hazırlanan Şok 22 Eylül 2018 Hafta Sonu Fırsatları incelemesini bitirdik. Haftaya Şok 29 Eylül 2018 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler arasında ilerlemek için resimlerin üzerine tıklayınız.[/alert-success]


Şok 22 Eylül 2018 olta takımı

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com