Şok 22 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Müşterilerine her hafta ayrı süprizler sunan market bu haftaya ait olan Şok 22 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatlarını yayınladı.

Anne Bebek Ürünlerinde Uygun Fiyat Şok broşür Ürünlerde Anne ve bebek ürünleri için de her zaman ilk tercihler arasında yer alan Şok, marketler zinciri sayesinde, kalitesiyle her zaman göz önünde olmaya devam ediyor. Sunduğu tüm ürünler hem çeşitli modelleriyle hem çeşitli lezzetleriyle hem de uygun fiyatlarıyla sevilerek tercih ediliyor ve kullanılıyor. Şok aktüel ürünler içerisinde aynı zamanda anne ve bebek ürünlerine de sınırsız bir şekilde yer veriliyor. Çocuklar ve ev hanımlarının yanı sıra, anne ve bebeklere özel olarak da satışa sunulan ürünler, anne ve bebeklerin hijyenik bir dönem geçirmesini ve sağlıklarından olmamasını sağlıyor. Şok 22 Haziran 2019 kataloğu ile beraber Anne ve bebeklere özel olarak sunulan masaj aletleri, dolap modelleri, askılık modelleri, mama kapları, yemek ve beslenme kapları, kaliteli markalara ve Şok markasının kendisine özel olan mama ve süt çeşitleri gibi pek çok anne bebek ürününe burada rastlayabilirsiniz.

Şok 22 Haziran 2019 kataloğu ürünleri Anne ve Bebekler İçin Uygun Mudur? Her yaş grubuna uygun olan Şok aktüel ürünler, anne ve bebekler için de son derece uygundur. Sağlık açısından, hijyen açısından, kalite ve güven açısından anne ve bebekler tarafından rahatlıkla kullanılmakta olan ürünler içerisinde hem yiyecek hem giyecek hem de elektronik ürünlere yer veriliyor. Kullanımları süresince rahat olunan bu ürünler daha çok bebeklere yöneliktir. Bebeklerin her döneminde kullanabileceği süt çeşitleri, oynayabilecekleri oyuncaklar ve diş kaşıyıcı gibi gerekli ürünler ŞOK kapsamında aktüel olarak yerini koruyor. Aynı zamanda anneler için de kremler, pijama takımları ve daha pek çok ürüne yer veriliyor.

Şok 22 Haziran 2019 Fiyat Listesi

Ürünün AdıFiyatı
Su Arıtma Cihazı450TL.
Lüks Mangal34,90TL.
Büyük Izgara Teli11,95TL.
Kilim 80x150 cm19,95TL.
Mor Işık Sinek Öldürücü22,50TL.
Çocuk Salıncak39,90TL.
32 Parça Piknik Seti16,90TL.
Paşabahçe Ayran Bardağı 350 cc 2'li9,99TL.
Gezer Kadın / Erkek Deniz Terliği14,95TL.
Gokidy Metal Çek Bırak Araba9,99TL.
Fairy Platinum Bulaşık Sıvısı 870 ml7TL.
Marmarabirlik Doğal Sitah Zeytin 1000 gr12TL.

Şok Aktüel Ürünler Sağlığa Zarar Vermeden Kullanılır. Şok aktüel ürünler ne annelerin ne de bebeklerin sağlığına zarar vermez. Kaliteyle ve gönül rahatlığıyla kullanılmaya devam edilir.  Aynı zamanda ŞOK kapsamında sunulan tüm ürünler tamamen orijinal ve garanti kapsamında yer alan ürünlerdir. Bu nedenle fişini atmadığınız sürece, aldığınız ürünler için iade ve değişim hakkından da faydalanabilirsiniz. Güvenle alışveriş yapmanız için olanak sunan Şok, tüm alanlara dair düzenli rafları ve online hizmetiyle de sizlerle olmaya devam ediyor.

Böylece sizler için hazırlanan Şok 22 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya Şok 29 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

Broşürler Arasında ilerlemek için resimlerin üzerine tıklayın

şok 22 haziran 2019 lüks mangal

Yorum Bırakın